سفارش تبلیغ
صبا ویژنموضع گیری سایت شهید آوینی به واکنش دستگاه قضا نسبت به مطالبات جریان ارزشی وبلاگستان به قلم مدیر مسئول آن

به قلم مدیر مسئول

آنچه در روزهای اخیر به وقوع پیوست و واکنش های متفاوتی که از اشخاص حقیقی و حقوقی گوناگون به نمایش گذارده شد ، ما را نیز واداشت تا از سر تکلیف به عنوان کوچکترین سرباز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نکاتی را متذکر شویم.

فتنه 88 با تمام سختی ها و تلخ کامی های ظاهری خود مصداقی بود برای ضرب المثل « عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد ». در این فتنه، کینه توزی و عداوت زخم خوردگان و دشمنان انقلاب اسلامی و آنان که نتیجه‌ی زر و زور و تزویرشان علیه نظام اسلامی جز سود چیزی برای جمهوری اسلامی ایران نداشته است از یک سو، و بی بصیرتی خواص مردود از سوی دیگر سبب شد تا امت بصیر و بیدار حزب ا... تنها و تنها از امام خویش حضرت امام خامنه ای حفظه ا... تعالی خط و فرمان پذیرد و برخی خواص و نخبگان را که قلیل المعونه و کثیرالمؤونه (پر هزینه و کم نفع) هستند و علی رغم هزینه های بسیاری که نظام برایشان متحمل شده است، در مواقع حساس شانه خالی کرده اند و چراگاه دنیا را بر درختان پر ثمر بهشت رجحان داده اند- از این رابطه حذف نمایند.

این رابطه مستقیم و بی واسطه امام و امت در دل جریان ارزشی فعال در فضای مجازی نیز به طور ناخواسته شبکه و سامان و رابطه‌ای را ایجاد کرد که بستر ساز حرکت های باشکوه و مقتدرانه ای در این فضا شد و دشمنان را که دل به این فضا بسته بودند به عجز و اعتراف به این عجز واداشت؛ حرکت هایی که هر چند در فضای مجازی آغاز می شد اما در 9 دی و 22 بهمن 88 در بیرق های در دست امت و در کلامشان نمود پیدا می کرد.

تمامی نیروهای حزب ا... خصوصا سنگرداران جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی با لبخند امام خویش راه را طی می کنند و خط قرمزشان آن جایی است که احساس کنند عملشان ابروهای ولی مطلق زمان را در هم خواهد کشید. خط آنان خط ولایت است و جز این خط در سایر خطوط خطر نمی کنند و دستخط های آقایان و آقازادگان را از هر نوع که باشد شایسته تبعیت نمی دانند.

یکی از خط مشی هایی که امت حزب ا... در لابه لای فرموده های فرمانده معظم کل قوا یافته اند، عدالت طلبی و استواری در راه حق و حقیقت جویی است، لذا بر مطالبه مشروع خود مبنی بر محاکمه سران لجوج و مزدور فتنه 88 که آبرو و اقتدار نظام را به بازی گرفته اند و از مماشات دستگاه های ذی ربط نظام و وجود آزادی بیان در حکومت اسلامی برای توهین و اتهام زنی به این شجره طیبه بهره گرفته و می گیرند ، پافشاری می نمایند.

به نظر ما تنها نهاد مشروع و موظف در جمهوری اسلامی ایران برای احقاق این حق ملی قوه محترم قضائیه است که ریاست آن توسط مولا و مقتدایمان تعیین شده و در قانون اساسی عهده دار این امر می باشد. لذا همچنان دادخواهی ما از دستگاه قضا و خصوصا شخص آیت ا... آملی لاریجانی که شخصا عالمی فکور و متعهد و قطعا از عمارهای انقلاب اسلامی می‌باشند ادامه دارد که چرا در حالی که حدود یک سال از 9 دی 88 می گذرد هنوز فرماندهان هتک حرمت عاشورای حسینی و قاتلان شهدای مظلوم بسیجی فتنه 88 و صادرکنندگان بیانیه های سراسر توهین آمیز و بی پایه علیه نظام مقتدر اسلامی و براندازان و محاربین یعنی موسوی ، کروبی و خاتمی و سایر افراد معلوم الحال آزادانه در سرزمین شهیدان جولان داده و علیه نظام و ولایت یکه تازی می‌کنند.

و در عوض شاهد آن هستیم که وقتی در هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ، این وظیفه مهم و این کوتاهی دستگاه قضایی گوشزد می شود ، با وبلاگ نویسان و حامیان آنان برخوردی به دور از انتظار می شود که شاید از لحاظ قانونی از حقوق دستگاه قضا باشد ، اما می‌شد با برخوردی پدرانه تندی ها را گوشزد کرد.

البته ما با وهن و توهین به سران قوای جمهوری اسلامی مخالفیم ، اما انتقاد سازنده و گوشزد نمودن وظایف فراموش شده را وظیفه شرعی و قانونی خویش می دانیم و اتفاقات اخیر و نامه نگاری هایی که مخاطبشان قوه محترم قضائیه بوده است را تبلور عقده در گلو مانده بخشی از افسران جنگ نرم می دانیم که با   قلمی تند و تیز و شاید مفرطانه به دلیل توهین ها و بیانیه های بی شرمانه اخیر سران فتنه به رهبرشان آن را گشودند ؛ قلم هایی که نه تنها ضدیتی با مرجعیت و روحانیت و نظام ندارند که خود سپر بلای روحانیت ولایی بوده و ان شاء ا... خواهند بود.

نکته دیگری که از رابطه مستقیم و بی واسطه امام و امت قابل برداشت می باشد، این است که جریان انحرافی اصولگرا آرزوی نفوذ و خط دهی امت حزب ا.. را چه در عملکردها و حرکت ها و چه در انتخابات ها و موضع گیری ها- به گور خواهد برد. امت از امام خویش خط می گیرد و جریان انحرافی نمی تواند از آب گل آلود ماهی گرفته و خشم انقلابی و اعتراض های سایبری جریان ارزشی که در حقیقت نوک پیکان آن به سمت سران فتنه است را به نفع خود مصادره نموده و از آن برای ایجاد شکاف و چند دستگی در بین فعالان ارزشی این فضا و یا سران محترم قوا بهره گیرد.

نکته دیگر اینکه در دل جریان حزب الله در فضای مجازی، هر کس به ولایت و آرمان های امام راحل عظیم الشأن(ره) پایبند باشد و وفادار ، در کنار هم سنگران خود می رزمد، اما اگر کسی قدمی بر خلاف این برداشته و از سر جهالت یا غرض ورزی در مقابل جریان اصیل ولایتمدار در این جبهه حرکت نماید، قطعا به خودی خود حذف شده و اثر و نشانی از او باقی نخواهد ماند.

در پایان به هم سنگران جهاد نرم در فضای سایبری یادآوری می نماییم در شرایطی که اجرای طرح شجاعانه هدفمند کردن یارانه ها و تحول اقتصادی و سالگرد دفن فتنه گران در 9 دی و شکست دشمنان در برنامه ریزی برای 16 آذر و عاشورای حسینی سبب یأس و ناامیدی استکبار و گروهک بسیار قلیل حامی آنان در داخل شده است ، باید به گوش و به هوش بود تا بار دیگر دست هایی را که قصد ایجاد تفرقه در درون جریانات ولایتمدار در فضای مجازی را دارند تا ما را به خودمان مشغول ساخته و از سران فتنه غافل کنند، از آرنج قطع نموده و آن گونه عمل نماییم که بر یأس شیطان و شیطانیان افزوده شود ان شاء ا...

یادمان نرود که دشمن اصلی ما استکبار جهانی و دنباله های پست داخلی شان به سرکردگی موسوی، کروبی، خاتمی و بعضی ها! هستند.

 

کوچکترین سرباز 8 ماه نبرد سایبری

  • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

   

  بسم الله القاصم الجبارین

  "الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله واولئک هم الفائزون"( 20/توبه)

  کار نمادین و درخشان اعزام کاروان دریائی به غزه، باید در دهها شکل و شیوه‌ی دیگر بارها و بارها تکرار شود. حکومت سفاک صهیونیست و حامیان آن بویژه آمریکا و انگلیس باید قدرتِ شکست‌ناپذیر عزم و بیداریِ وجدان عمومی جهان را در برابر خود ببینند و حسّ کنند.

  بخشی از پیام امام خامنه ای درپی جنایت دریایی رژیم صهیونیستی -11/3/1389

  غزه همپنان در محاصره است و ما هنوز در آسایش روزمرگی زندگی مدرن دوران می گذرانیم. بعد از تجاوزات بی شمار به مردم بی سلاح غزه، کاروان دریایی مورد هجمه قرار گرفت و ما هنوز از غم برادران و خواهران خود در غزه و فلسطین جان نداده ایم. رژیم سفاک و خونخوار صهیونیستی امروز شمشیر بر گردن مردم بی سلاح غزه گذاشته است و می فشارد و ما هنوز فقط نظاره گر این ماجرا هستیم

  باید بدانیم که امروز تنها فلسطین نیست که مورد تجاوزات رژیم سفاک صهیونیستی قرار می گیرد بلکه بنا به اخبار رسیده بعضی از سرزمینهای عراق را نیز در حال خریداری است تا فردا رؤیای از نیل تا فرات را بصورت کاملا نرم تحقق بخشد.البته در قبل نیز ادعای خیبر عربستان را نیز کرده بود و این روزهاست که با استناد به مدارک جعلی ادعای کل ممالک اسلامی را کند.

  همه ی اینها توهین هایی است به من و تو مسلمان و ما هنوز نظاره گر این مهلکه هستیم و باید بدانیم که هرروزی که رژیم صهیونیستی نفس می کشد باید در آخرت همه ی مسلمانان و آزادی خواهان جهان پاسخ گوی آن باشند

  چقدر سخت است شنیدن این گزارش که روزانه مراکز صهیونیستی در سراسر جهان خود را موظف می دانند مبالغ بی شماری را  در وجه رژیم سفاک صهیونیستی واریز کنند تا خرج گلوله ها و توپ هایی که قرار است قلب کودکان و زنان غزه را بشکافد، تأمین شود و ما هنوز دست بر روی دست می گذاریم.

  آیا هنوز زمان بیداری فرا نرسیده است؟ آیا زمان آن نرسیده است که پتانسیل های جهان اسلام به کار در آید ؟ آیا زمان آن نرسیده است که وجدان های بیدار در سراسر جهان بخروشند و سطل آبی در دست بگیرند ؟

  علامه شهید مطهری در 41 سال گذشته در ایام عاشورای حسینی اینطور می فرمایند :

  (( آن وقت، تلاش ما مسلمین در این زمینه چه بوده است؟ به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه علی بن ابی طالب بخوانیم.... آیا ما وظیفه نداریم که کمک مالی به آنها بکنیم؟ آیا اینها مسلمان‏ نیستند، عزیزان ندارند؟ آیا اینها برای حق مشروع بشری قیام نمی‏کنند؟ کیست که امروز منکر شود که فلسطینی های آواره، حق بازگشت به وطن خود را ندارند؟...... به وسیله مال که می‏توانیم کمک کنیم. والله این انفاق واجب است، مثل نماز خواندن و روزه گرفتن واجب است. اولین سؤالی که بعد از مردن‏ از ما می‏کنند، همین است که در زمینه همبستگی اسلامی چه کردید؟ پیغمبر فرمود: «من سمع مسلماً ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم» (4) هر کس بشنود، صدای مسلمانی را که فریاد می‏کند یاللمسلمین، مسلمانان به‏ فریاد من برسید، و او را کمک نکند، دیگر مسلمان نیست، من او را مسلمان نمی‏دانم. چه مانعی دارد که ما برای اینها حساب باز کنیم؟ چه‏ مانعی دارد که مقدار کمی از درآمد خودمان را اختصاص به اینها بدهیم؟ چرا یهودیان دنیا حتی یهودیان ایران کمک بکنند و ملت های دیگر آنها را تحسین کنند، بارک الله بگویند، ملت بیدار بگویند، ولی ما نکنیم؟ ))

  دوباره و سه باره وچند باره  این جملات علامه شهید را بخوانید و در آن فکر کنید

  کاروان آزادی غزه در پی فرمایشات امام خامنه ای برای مطالبه جهانی و حقوق بشر از رژیم صهیونیست و پیگیری کاروان ها پی در پی و در اشکال مختلف، بعنوان اولین کاروان آسیایی به راه افتاده است و در حال عبور از بعضی کشورهای آسیایی است و در این بین نه تنها مسلمانان بلکه تمام آزادی خواهان کشورهای آسیایی برای کمک به این کاروان بسیج شده اند.

  در ایام عزاداری حضرت أبا عبدالله الحسین علیه السلام این کاروان به ایران رسیده است و از بعضی از شهرها عبور خواهد کرد و بی شک این امتحانی است برای مردم ما که با حمایت های مالی و معنوی خود از کاروان، باز هم فریاد خود را بر سر شمر زمان بزنند و شمر زمانه ی خویش را نتانیاهو و ایهود باراک و غاصبان قدس شریف و محاصره کنندگان غزه بدانند.

  جبهه ی وبلاگی غدیر ضمن حمایت از کاروان آسیایی آزادی غزه ،از تمام برادران و خواهران مسلمان و آزادی خواه جهان دعوت می کند که ضمن کمک رسانی مادی به این کاروان ، با قراردادن این نامه در وب سایت های خود کمک های معنوی خود را به این کاروان برسانند و موجبات آزادی حصر غزه را فراهم کنند.

  به امید نماز رهایی در  قدس شریف • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان