سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران 

بسم الله القاصم الجبارین

"الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله واولئک هم الفائزون"( 20/توبه)

کار نمادین و درخشان اعزام کاروان دریائی به غزه، باید در دهها شکل و شیوه‌ی دیگر بارها و بارها تکرار شود. حکومت سفاک صهیونیست و حامیان آن بویژه آمریکا و انگلیس باید قدرتِ شکست‌ناپذیر عزم و بیداریِ وجدان عمومی جهان را در برابر خود ببینند و حسّ کنند.

بخشی از پیام امام خامنه ای درپی جنایت دریایی رژیم صهیونیستی -11/3/1389

غزه همپنان در محاصره است و ما هنوز در آسایش روزمرگی زندگی مدرن دوران می گذرانیم. بعد از تجاوزات بی شمار به مردم بی سلاح غزه، کاروان دریایی مورد هجمه قرار گرفت و ما هنوز از غم برادران و خواهران خود در غزه و فلسطین جان نداده ایم. رژیم سفاک و خونخوار صهیونیستی امروز شمشیر بر گردن مردم بی سلاح غزه گذاشته است و می فشارد و ما هنوز فقط نظاره گر این ماجرا هستیم

باید بدانیم که امروز تنها فلسطین نیست که مورد تجاوزات رژیم سفاک صهیونیستی قرار می گیرد بلکه بنا به اخبار رسیده بعضی از سرزمینهای عراق را نیز در حال خریداری است تا فردا رؤیای از نیل تا فرات را بصورت کاملا نرم تحقق بخشد.البته در قبل نیز ادعای خیبر عربستان را نیز کرده بود و این روزهاست که با استناد به مدارک جعلی ادعای کل ممالک اسلامی را کند.

همه ی اینها توهین هایی است به من و تو مسلمان و ما هنوز نظاره گر این مهلکه هستیم و باید بدانیم که هرروزی که رژیم صهیونیستی نفس می کشد باید در آخرت همه ی مسلمانان و آزادی خواهان جهان پاسخ گوی آن باشند

چقدر سخت است شنیدن این گزارش که روزانه مراکز صهیونیستی در سراسر جهان خود را موظف می دانند مبالغ بی شماری را  در وجه رژیم سفاک صهیونیستی واریز کنند تا خرج گلوله ها و توپ هایی که قرار است قلب کودکان و زنان غزه را بشکافد، تأمین شود و ما هنوز دست بر روی دست می گذاریم.

آیا هنوز زمان بیداری فرا نرسیده است؟ آیا زمان آن نرسیده است که پتانسیل های جهان اسلام به کار در آید ؟ آیا زمان آن نرسیده است که وجدان های بیدار در سراسر جهان بخروشند و سطل آبی در دست بگیرند ؟

علامه شهید مطهری در 41 سال گذشته در ایام عاشورای حسینی اینطور می فرمایند :

(( آن وقت، تلاش ما مسلمین در این زمینه چه بوده است؟ به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه علی بن ابی طالب بخوانیم.... آیا ما وظیفه نداریم که کمک مالی به آنها بکنیم؟ آیا اینها مسلمان‏ نیستند، عزیزان ندارند؟ آیا اینها برای حق مشروع بشری قیام نمی‏کنند؟ کیست که امروز منکر شود که فلسطینی های آواره، حق بازگشت به وطن خود را ندارند؟...... به وسیله مال که می‏توانیم کمک کنیم. والله این انفاق واجب است، مثل نماز خواندن و روزه گرفتن واجب است. اولین سؤالی که بعد از مردن‏ از ما می‏کنند، همین است که در زمینه همبستگی اسلامی چه کردید؟ پیغمبر فرمود: «من سمع مسلماً ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم» (4) هر کس بشنود، صدای مسلمانی را که فریاد می‏کند یاللمسلمین، مسلمانان به‏ فریاد من برسید، و او را کمک نکند، دیگر مسلمان نیست، من او را مسلمان نمی‏دانم. چه مانعی دارد که ما برای اینها حساب باز کنیم؟ چه‏ مانعی دارد که مقدار کمی از درآمد خودمان را اختصاص به اینها بدهیم؟ چرا یهودیان دنیا حتی یهودیان ایران کمک بکنند و ملت های دیگر آنها را تحسین کنند، بارک الله بگویند، ملت بیدار بگویند، ولی ما نکنیم؟ ))

دوباره و سه باره وچند باره  این جملات علامه شهید را بخوانید و در آن فکر کنید

کاروان آزادی غزه در پی فرمایشات امام خامنه ای برای مطالبه جهانی و حقوق بشر از رژیم صهیونیست و پیگیری کاروان ها پی در پی و در اشکال مختلف، بعنوان اولین کاروان آسیایی به راه افتاده است و در حال عبور از بعضی کشورهای آسیایی است و در این بین نه تنها مسلمانان بلکه تمام آزادی خواهان کشورهای آسیایی برای کمک به این کاروان بسیج شده اند.

در ایام عزاداری حضرت أبا عبدالله الحسین علیه السلام این کاروان به ایران رسیده است و از بعضی از شهرها عبور خواهد کرد و بی شک این امتحانی است برای مردم ما که با حمایت های مالی و معنوی خود از کاروان، باز هم فریاد خود را بر سر شمر زمان بزنند و شمر زمانه ی خویش را نتانیاهو و ایهود باراک و غاصبان قدس شریف و محاصره کنندگان غزه بدانند.

جبهه ی وبلاگی غدیر ضمن حمایت از کاروان آسیایی آزادی غزه ،از تمام برادران و خواهران مسلمان و آزادی خواه جهان دعوت می کند که ضمن کمک رسانی مادی به این کاروان ، با قراردادن این نامه در وب سایت های خود کمک های معنوی خود را به این کاروان برسانند و موجبات آزادی حصر غزه را فراهم کنند.

به امید نماز رهایی در  قدس شریف  • کلمات کلیدی :

  • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
    کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
    طراح قالب سـرافـرازان