سفارش تبلیغ
صبا ویژنکمپین تحریم کالاهای صهیونیستی راه اندازی شد

متن بیانیه

امام خمینی (ره):

رابطه با اسرائیل و عمال آن  چه رابطه تجاری و چه رابطه سیاسی، حرام و مخالف بااسلام است . باید مسلمین از استعمال امتعه اسرائیل خودداری کنند .(صحیفه نور / ج یک / ص 1329)

مقام معظم رهبری:هر کس در راه غزه  و حمایت از غزه کشته شود شهید است. دی ماه 87، جنگ 22 روزه غزه 

در حالی که در آستانه سی و چهارمین سال بزرگداشت روز جهانی قدس قرار گرفته ایم که متاسفانه می بینیم در تحریم اسرائیل و صهیونیست جهانی هنوز  راهی پیموده نشده پیش رو داریم. و تنها به حرف بسنده کرده ایم. در حالی که جنایاتکاران صهیونیستی غزه را در محاصره قرار می دهند، و با فشار لابی ها خود در آمریکا تحریم های فلج کننده علیه ملت ما وضع می کنند اما از آن طرف شرکت های صهیونیستی آن هم کالاهای غیرضروری و غیرتلنولوژی در ایران فعالیت می نمایند. و سود عاید آن را نیز علیه خودمان بکار می برند...  

چند سالی است مردم چشم به مسئولین دوخته اند تا بجز شعار و تصویب قانون های پی در پی اقدامی عملی انجام دهند. در صهیونیستی بودن این شرکت ها همین بس که هیچکدامیک از مسئولین جرات ندارند گناه آن را بخرند و صهیونیستی بودن این شرکتها را رد کنند تا جایی که یکی از مسئولین دولتی به خبر یکی از خبرگذاری ها سراسیمه جوابیه می فرستد و صهیونیستی نبودن نستله را تکذیب می کند (حجت الاسلام میرتاج الدینی)

البته بعضی مسولین با ساده لوحی تمام بیان می دارند اگر این چند شرکت را  تحریم کنیم جوان های ما بیکار می شوند! اما داشتن کار به چه قیمتی؟ به قیمت ریخته شدن خون مسلمان فلسطینی؟؟؟ هیهات منه الذله که اگر میخواستیم اینگونه بیاندیشیم که پس چرا انقلاب کرده ایم..؟؟؟  از طرفی دیگر اینها گویا یادشان رفته با باز شدن پای بعضی از این شرکت ها از جمله نستله به ایران شرکت های مواد غذایی همچون غنچه جمع شدند و جوان های بسیاری نیز بیکار شدند...

مسئولین باید بدانند مردم از شعار و حرف خسته شده اند، مردم از بهانه های مسئولین مبنی بر ضعف قانونی خسته شده اند. تاکنون دو بار قانون سال 69 اصلاح شده است تا به اصطلاح خودشان جلوی فعالیت چند شرکت معدود صهیونیستی گرفته شود اما همچنان این شرکت ها به فعالیت های خود ادامه می دهند. تا جایی که شائبه در اذهان عمومی نقش بسته است که دست بعضی از مسئولین و آقا زاده ها آلوده به شرکت های صهیونیستی در ایران شده است و با لابی و نفوذ خود مانع از تحریم این شرکت ها می شوند.

لذا این کمپین ضمن قطع امید از مسئولین از آحاد مردم مسلمان دعوت می نماید که بصورت خودجوش به تحریم این چند شرکت معدود و کالاهای غیرضروری مصرفی صهیونیستی اقدام کنند، تا شاید مسئولین کمی به خود آیند و از مردم و رهبری که همواره مدیون آنها هستند، احساس شرمندگی نمایند.

این کمپین همچنین از همه اهالی رسانه و مراکز فرهنگی مستقل در خواست دارد به این کمپین بپیوندند و با حمایت خود در این مسئله قدم بردارند...

در پایان یادآوری می شود این کمپین به همت جمعی از دانشجویان و طلاب(+++) با همکاری جبهه وبلاگی  غدیر تشکیل شده است و از عموم مردم و رسانه ها دعوت می کند که به این کمپین بپیوندند.

آدرس وبلاگ این کمپین http://tahrimeisrael.parsiblog.com/ می باشد.

لوگوی کمپین

لیست حامیان  

خبرگزاری تسنیم نیوز 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین - حماس

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری بین المللی پیام کوتاه نسیم 

خبرگزاری شبستان

سایت رسمی سازمان بسیج دانشجویی  

خبرگزاری عتبات

سایت وبلاگ نیوز

سایت تریبون

مرکز توسعه وبلاگنویسی دینی خراسان جنوبی

سایت عمار نامه 

پایگاه خبری تحلیلی فصل انتظار 

تالار گفتگوی حاج رضوان  

پایگاه خبری تحیلی ناصرون   

پایگاه خبری تحلیلی فاطر نیوز

سامانه اطلاع رسانی سراج 24  

بانک وبلاگ استان فارس

سایت حرف تو 

سایت تی نیوز  

مجله خبری ثقلین  

پایگاه خبری آسمان امروز  

شبکه اجتماعی فارسی ها 

سایت خبری زواره رسا 

سایت نور آسمان

سایت ظهور12

سایت افسران

سایت نقطه نیوز

خبر نامه دانشجویان

 جهان نیوز

خبرگزاری فارس

خبرگزار ی رجا نیوز

سایت انصار حزب الله

سایت قطره

خبر گزاری دانشجو

پایگاه خبری آنلاین110

سایت نقطه نیوز

سایت فاطر نیوز

سایت همه با هم

پایگاه خبری آسمان امروز

وبلاگ فصل انتظار - وبلاگ صهیونیسم حقیقی - وبلاگ صبح قریب - وبلاگ شخم بزن اسرائیل را لینک یک - لینک دو -  لینک سه - وبلاگ تقریبا همه چیز - وبلاگ شمیم قدس - وبلاگ خبری تحیلی - وبلاگ دادخواه - وبلاگ رایة الهدی - وبلاگ نسل جوان - وبلاگ سیدی از نسل آل طاها - وبلاگ ادیان منحرف - وبلاگ عاشقی و عاقلی - وبلاگ صندوقچه ی حدیث - وبلاگ انتهای افق - وبلاگ جزیره مجنون - وبلاگ نماینده - وبلاگ آیت الله مجتبی تهرانی - وبلاگ مرصاد - وبلاگ تریبون مدیسه - وبلاگ والعادیات - وبلاگ آزاد اندیشه - وبلاگ حیات طیبه - وبلاگ رزمنده سایبری - وبلگ سجیلبلاگ سجاده ای به شکوه یاس - وبلاگ بهترین آرزوهایم تقدیم تو باد  -وبلاگ تفحص شهدا -وبلاگ بوی عطر مادرم -سجاده ای پر از یاس در تامبلر - وبلاگ کلام وحی -تالار اهل البیت - وبلاگ آنتی اسرائیل -ناحیه بسیج کمیلایگاه اطلاع رسانی سربازان گمنام -وب صبا سروستان- وبلاگ بهار نارنج شیرازوبلاگ با هم بودن - انجمن وبلاگ نویسان سایبری جهرم -وبلاگ عشایر  -سایت ظهور12 - سایت اورموی

- وبلاگ جامانده -انجمن خبرنگاران سروستان

و تشکر ویژه از پایگاه خبری آسمان امروز و  وبلاگ رایة الهدی و وبلاگ رزمنده سایبری و پایگاه وبلاگنویسان ارزشی و سایت بسیج دانشجویی دانشگاه سوره و وبلاگ امام زمان و وبلاگ مهدویت و وبلاگ حامیان انقلاب اسلامی بخاطر درج لوگو کمپین در وبلاگ یا سایت خود...  • کلمات کلیدی :

  • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
    کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
    طراح قالب سـرافـرازان