سفارش تبلیغ
صبا ویژنجنبش وبلاگی/ جلبک ستیز را آزاد کنید::::پایگاه تحلیلی فصل انتظار ایجاد کرد

بیش از یک ماه و نیم از فیلتر وبلاگ جلبک ستیز یکی از وبلاگهای فعال در ایام فتنه 88 و یکی از وبلاگهای پیشرو در زنده نگه داشتن یاد شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت که بارها و بارها با اعلام فراخوان در دنیای مجازی، جمعی حقیق را به دیدار ایثارگران برده بود، می گذرد. اما در این مدت سکوت تنها کاری بود که در قبال این فیلترینگ صورت پذیرفت. شاید دلیل فیلتر شدن این وبلاگ به حق بوده است و به اشتباه مطلبی تند علیه قوه محترم قضاییه بر روی وبلاگ قرار گرفته بوده است اما انتظار می رفت قبل از انتخابات سرنوشت ساز مجلس نهم، این وبلاگ رفع فیلتر شده و به عرصه فضای مجازی باز می گشت، اما چنین اتفاقی رخ نداد و بازدید بالای این وبلاگ به صورت چشمگیری کاهش یافته است.

.از اینرو از دوستان، همسنگران، وبلاگنویسان محترم و فعال در فضای مجازی دعوت می گردد ضمن اعلام حمایت از سعید ساداتی، نویسنده وبلاگ جلبک ستیز، از قوه محترم قضاییه تقاضا کنیم با رفع فیلتر جلبک ستیز، قلم عفو بر قصور صورت گرفته بکشند.

اما دوستان ناظر در قوه قضاییه باید بدانند جای خالی چنین وبلاگهایی و موضع گیری های آنان در ایام انتخابات به وضوح حس شد

در این مرحله

ما نویسندگان فعال در عرصه جنگ نرم وظیفه خود میدانیم با انتشار این متن در وبلاگها و وبسایتهای خود این درخواست را بصورت یک موج وبلاگی از قوه محترم و مسئولین فیلترینگ کشور درخواست کنیم . با شد تا در هر حال مدافع و پشتیبان ولایت فقیه باشیم و در راه شکست دشمنان قسم خورده این سرزمین همه یک دل و با اراده  این وظیفه خطیر را به عمل نموده و همواره در کنار یکدیگر  از تمامیت این اب و خاک چونان شهدا جان خویش را فدا سازیم.

سخنی نیز به دوستانی که از این فرصت استفاده نخواهند کرد و انسجام ارزشی خویش را اعلام نمیکنند. روزگاری خواهد رسید که به این فرصتها به چشم حسرت مینگریم.

دوستانی که اعلام کنند اسم وبلاگ هایشان را ذیل همین نامه خواهیم آورد

موفق و مستدام باشید

بیانیه جنبش وبلاگی جلبک ستیز را ازاد کنید
 
برای حمایت و پیوستن به اعضاء جبهه این تصویر را با استفاده از کد زیر در وبلاگ یا سایت خود نسخه برداری کنید :

حامیان و امضاء کننده ها

1. پایگاه خبری محدوده

2. وبلاگ تا رهایی

3.  نهضت سبز نوبی

4.  جبهه وبلاگی غدیر

نظرات مهم کاربران در این قسمت:

1.  حاج رضا 

هوالمحبوب
متاسفانه تیم فیلترینگ مستقر در دادستانی کل در طول این دو سه سال گذشته پرونده خوبی در خصوص برخورد با نیروهای ارزشی و وبلاگهای ارزشی از خود نشان نداده است مدیر کمیته فیلترینگ با اینکه فردی مومن و متقی می باشد اما متاسفانه اسیر همان ادبیات عدم پاسخگویی که در میان مسئولین قوه اجرایی رایج است شده است گردیده .
به نظر می آید تیم فیلترینگ از نداشتن یک تیم فکری عاقل و یک اطاق فکر باتجربه که تجربه خوبی در زمینه فیلترینگ در کشور  داشته باشد رنج می برد
اینکه عده ای جوان از وزارت ارشاد و یا هر جای دیگر در زمینه فیلترینگ و در کمیته کار کنند بسیار خوب است اما به نظر می آید مدیریت این کار می بایست در دستان افرادی با تجربه و سرد و گرم روزگار کشیده و مسلط به فضای سایبر و آشنا به سیاست و تمام جریانات سیاسی و با اخلاق و متواضع باید باشد تا با کشمش سردیشان  نکنه و با مویزگرمی
اما در مورد این مرقومه شما با شناختی که در ان دو سه سال اخیر از ان کمیته دارم یقین می دانم اگر دادستان کل هم به کمیته فیلترینگ بگوید این وبلاگ را رفع فیلتر کن نوع مدیریتی که در این چند ساله در کمیته باب شده باعث می شود  زیر بار این دستور نرود .
از خانم سادات علوی می خواهم در صورتی که صلاح می دانند این متن را تایید کنند واگرنه هیچ اما بنده به شدت با فیلترینگ سایتهای ارزشی و کلا فیلتر سایتهایی که در داخل ایران هستند و مدیرانش در دسترس می باشند مخالفم برخورد با نیروهای ارزشی در فضای سایبر که سربازان نظام در فضای سایبر است به نحوی آب به آسیاب دشمن ریختن است
در فضای سایبر با مدیران سایتها و وبلاگهایی که در دسترس هستند حتما می بایست تعامل شود برخورد چکشی و تند جواب نمی دهد برخورد تند و اشد مجازات برای ضدنقلابیون و منحرفین اخلاقی و هرزه نویسان می بایست صورت بگیرد نه با جوانان و نیروهای ارزشی و مردم فهیمی که در فضای سایبر کار می کنند.
 اگر وبلاگ و یا سایت مشکل قانونی دارد می بایست صحبت شود و رفع اشکال شود و در صورتی که مدیر سایت بر اقدام خلاف قانون خود اصرار کرد سایت باید از مبدا حذف گردد نه اینکه فیلتر شود یعنی توسط سرویس دهنده از دید کاربران خارج شود اما در کمیته فیلترینگ امروز بنحوی در همان مرحله اول کلا خود صورت مسئله را حذف می کنند و ارزشی برای یک وبلاگ نویس ارزشی که سالها در نت فعالیت می کنند نمی دهند
و در ضمن می بایست خود مدیر سایت و وبلاگ در صورت اصرار بر تخلف  به مرجع قضایی معرفی شود اما نه اینکه خودمان خلاف قانون کنیم به عنوان مجری قانون.


  • کلمات کلیدی :

  • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
    کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
    طراح قالب سـرافـرازان