سفارش تبلیغ
صبا ویژن 

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون
می خواهند نور خدارا با دهان های خویش خاموش کنند و خدا کامل کننده نور خویش است اگرچه کافران را ناخوش آید
سوره مبارکه صف ، آیه شریفه8

انا لله و انا الیه راجعون

 

دشمنى و لجالجت هاى  بیهود  دشمنان اسلام و مغرضانی  که خود را در لفافه دیگر ادیان پنهان کردند در طول تاریخ بر علیه اسلام و مسلمانان بر هیچ کس مخفى و پوشیده نیست ، اینها به دلیل عناد و دشمنى‌ سرسختانه‌ی که در حق قران و مسلمانان روا داشتند مورد لعن الهى قرار گرفتند به گونه‌ى که ما مسلمانان در هر شبانه روز و در حین نماز،  از خدا مى‌خواهیم

«اهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقِیمَ‏صِراطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَ لا الضَّالِّینَ»[1]

ما را به راه راست هدایت فرما راه آنها که بر آنان نعمت دادى نه آنها که بر ایشان غضب کردى و نه گمراهان‏

«به اعتقاد جمعى از مفسران مراد از «ضالین» منحرفین نصارى و منظور از «مغضوب علیهم» منحرفان یهود مى باشند»[2]

خداوند متعال در قران کریم تلاش‌هاى مذبوحانه، ذلیلانه و ناموفق اینها را با یک تشبیه منحصر به فرد چنین بیان مى فرماید:

«یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ »[3]

«اینها مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ولى خداوند اراده کرده است که این نور الهى را هم چنان گسترده‏تر و کامل‌تر سازد، تا همه جهان را فرا گیرد، و تمام جهانیان از پرتو آن بهره گیرند هر چند کافران را خوشایند نباشد.

و بعد در ادامه پیروزى و فراگیر شدن اسلام برکل گیتى را نوید مى بخشد و مى فرماید:

«هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدى وَ دِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ»[4]

 او کسى است که رسول خود را با هدایت و دین حق فرستاد تا او را بر تمام ادیان پیروز و غالب گرداند، هر چند مشرکان را خوشایند نباشد.

 همه  خوب می دانیم که:سالها پیش مرقد امام حسین (ع) را تخریب کردندو زمین آن شخم زده و به آب بستند ! و و باز در چند سال پیش خود نیز دیدیم که بمب در حرم امام رضا (ع) منفجر کردند و همچنین گنبد و بارگاه  امام عسگری را چگونه ویرانه کردند. و ما توقع نداشته و نداریم که دست غیب الهی برآمده و مانع این اتفاقات شود.

 ما پذیرفته ایم بنا نیست با تفاوت های ظاهری در دنیا مردم مجبور به ایمان شودند. راه کفر باز گذاشته شده تا اختیار معنا یابد و به انسان اجازه داده شده که شنیع ترین اعمال را انجام دهد. و اما ما نباید اجازه دهیم نقدس شکنی شود .

دلهای همه مسلمانان و مومنین بلکه دل هر انسان آزاده ای از عمل شنیعی که در هتک حرمت قران صورت گرفته است به درد آمده. ما مسلمانان هرگر نخواهیم گذاشت اینچنین بی حرمتی ها عادی شود و دشمنان دین مبین اسلام هر روز با گستاخی بیشتر عملی زشت تر را در حق قران و مسلمانان اجام دهند.

دشمنان فکر نکنند قران را با سوزاندن از بین خواهند برد بلکه قران در نفوس و جانها و قلب همه مسلمانان ذخیره شده است .اگر چه تکه های کاغدی که به دلیل نوشتن سور قران ارزشمند شده و برای ما مقدس شمرده میشود سوزانده شد و دلهایمان را به درد اورد اما شعله های این اتش قلبهای ما را گرم میکند تا در راه آرمانخواهی قران و عمل به این کتاب و مصحف الهی بیش از پیش بر دشمنان دون و ابله پیروز شویم و دستان پلید این  دشمنان را بر جهانیان اشکار سازیم.

ما زمینه سازان این اقدام شنیع را در جرم آنهایی که مستقیم این کار را انجام دادند ، شریک می دانیم.گر چه کشیش کودن آمریکایی این کار را نکرد اما او بود که این فضا را به وجود آورد.اگر چه دولت مردان نا بخرد آمریکایی به ظاهر با وی مخالفت کردند اما بی شک این دیوانه یکی از عوامل دست نشانده دولت امریکاست که راه را برای این بی احترامی باز کرد. هر چند حتی دختر وی اذعان به دیوانگی پدرش در رسانه ها کرد اما بار تبلیغاتی بر سخن گستاخانه و پیشنهاد منفور او چند روز متمادی در شبکه های جهانی دست نشانده امریکا و اسرائیل سعی کردند تا این قصد و مرض را یک خواسته بر حق نشان دهند.

ما دست های پنهان بسیاری را در کار می بینیم گر چه سعی کردند تا  خود را مخفی نمایند. ای دشمنان نادان بدانید که هرگز صبر خدا وند و مهلت های او به منزله توانایی شما در برابر خدا وند نیست بلکه به فرموده قران کلام الله

 کسانى که کافر شدند گمان نکنند مهلتى که بآنها مى‏دهیم بصلاحشان است، فقط مهلت مى‏دهیم که گناه بیافزایند و آنها راست عذابى خوار کننده (آل عمران 178)

آنان مکر کردند، و خدا هم مکر کرد، و خدا بهترین مکرکنندگان است (آل عمران 54)

 آنها که کافر شده‏اند گمان نکنید که ناتوان کننده خدا هستند، جایگاهشان آتش است و آن بد جایگاهى است (نور 57)

سخنی با شما برادر و خواهر مسلمان  باید مراقب بود که دشمن سعید در به راه اندازی جنگهای مذهبی دارد و میخواهد از مذهب بر علیه مذهب استفاده کننند. جنگی بین اسلام و مسیحیت نیست! اگرچه منادی این بی احترامی جنگ مسحیت بر علیه اسلام را تدوین کرده است  . ما خوب  می دانیم که در مقابل ماصف  زیاده خواهان ،مستکبران و صهیونیست ها هستند که خود را در پشت شعار مسیحیت پنهان کرده اند

دوستان و عزیزان همیشه آگاه وحاضر در صحنه اکنون باید با توجه به این بحث بیش از پیش هوشیار بود و در صحنه بود و این گونه اقدامات را شدیدا محکوم کرد

لذا جبهه وبلاگی غدیر و وبلاگ گروهی فصل انتظار ووبلاگنویسان ارزشی و همچنین همه حاضرین و فعالان فضای سایبری در اینجا اعلام میدارند که تا اخرین نفس در حفظ و حراست از ارزشهای دینی و انسانی بخصوص در مقابل هتک حرمت قران مجید ایستادگی و دفاع خواهیم نمود. و به دشمنان دین و اسلام و انسانیت تذکر میدهیم که اگر به این امور گستاخانه باز دست ببرند بشدت برخورد خواهیم کرد.و از همه مقدسات خود تا پای جان دفاع جانا نه ای خواهیم نمود.

و در اینجا همه با هم هم پیمان می شویم و در سراسر فضای سایبر با این نوع پرده دری ها برخورد خواهیم نمود و در فضای حقیقی ضمتن شرکت جستن در راهپیمایی و تحصن  این عمل زشت دشمنان اسلام و قران را محکوم خواهیم نمود و فریاد دادخواهی سر خواهیم داد.

در ضمن از دوستان بزرگوار خواهشمندیم در وبلاگستانها و سایت های خود این نوع بیانیه ها و یا همین بیانیه را منعکس کرده و فریاد خود را به گوش جهانیان برساند .

 

1 - وبلاگ نیوز : http://weblognews.ir/?p=9671

2 - طلبه بلاگ : http://talabeblog.ir/n-3550.html • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  بنر

  به گزارش روابط عمومى جبهه وبلاگى غدیر ، شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی در حرکتى شایسته و در آستانه روز جهانى قدس اقدام به انشتار بیانیه اى به همین مناسبت و راه اندازى جشنواره اى تحت عنوان ( انتفاضه سایبرى روز قدس ) نموده است .
  متن بیانیه  و توضیحات مختص به شرکت در جشنواره در ذیل به نظر مبارک شما عزیزان میرسد :

  روز قدس امسال سی و یکمین سالگرد نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس است. روزی که یادآور نام و یاد امام راحل است. همو که ملت ما را از یوغ طاغوت رهایی بخشید و افق تازه‌ای پیش روی همه‌ی ملت‌ها گشود. همو که ملت‌های مستضعف جهان را به پایداری در برابر استکبار فراخواند و اتحاد امت اسلامی را راهکار جلوگیری از نفوذ غرب در میان مسلمانان دانست.

  1- ما وحدت اسلامی را نه فقط یک تاکتیک، بلکه راهبردی اسلامی می‌دانیم و در برابر سیاست‌های تفرقه‌افکنانه‌ی استعمار و استکبار در میان شیعه و سنی ایستاده‌ایم. موج توسعه خشونت و کشتار چه به اسم شیعه باشد و چه اهل سنت، تنها یک متهم دارد و آن استکبار است.

  2- ما ملی‌گرایی‌یی را که بخواهد مرزهای اعتقادی و موازین اصیل اسلامی را نادیده بگیرد و اتحاد امت اسلامی را از اولویت بیندازد را حکوم می‌کنیم و آن را یک راهبرد غلط می‌دانیم و شعار غیر اسلامی «نه غزه، نه لبنان؛ جانم فدای ایران» را انحرافی از موازین امام خمینی (ره) می‌دانیم.

  3- راهبرد اساسی ما در مساله فلسطین، برگزاری همه‌پرسی میان ساکنان اصیل این سرزمین است و ما راه صیانت از حقوق مردم فلسطین را در مقاومت همه‌جانبه علیه منافع صهیونیست‌ها می‌دانیم.

  4- جنگ 33 روزه علیه مقاومت اسلامی لبنان و جنگ 22 روزه علیه مردم غزه و شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی نشان داد که دولت نامشروعی که پایه‌های خود را بر خون مظلومان فلسطینی بنا کرده باشد، قطعاً سست است و حکومت‌های استکباری با ظلم برپا نخواهند ماند. و این آینده محتوم جبهه کفر است.

  5- عراق و افغانستان و یمن و لبنان و چچن و کشمیر و دیگر کشورهای اسلامی که بند اسارت و ظلم استکبار هستند، همچون فلسطین عزیزان این امت هستند و باید برای آزادی‌شان کوشید. از دولت‌های اسلامی می‌خواهیم تا حمایت همه‌جانبه‌ی خود را از این مسلمانان اعلام کنند و ندای مظلومیت‌شان را پاسخی در خور دهند.

  6- ما اعضای شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی با حضور خود در راهپیمایی روز قدس یاد امام خمینی را گرامی داشته و بیعت خود را با رهبر عزیزمان تجدید می‌کنیم. همچنین نسبت به جریاناتی که بخواهند آرمان آزادی قدس شریف را مخدوش کنند، اعلام انزجار می‌کنیم و آماده اطاعت امر ولی‌امر هستیم.

  در همین راستا ، شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی در راستاى برگزارى هرچه باشکوه تر مراسم روز جهانى قدس و براى اینکه به دنیا ثابت شود که ما میتوانیم حتى در اینترنت و فضاى سایبر هم خوب مهندسى کنیم و راهپیمایى هاى ملیونى راه بیندازیم ، اقدام به برگزارى جشنواره اى تحت عنوان " انتفاضه سایبرى روز قدس " نموده است که بخشهاى ذیل را شامل میشود :

  1 . مقاله

  2 . عکس

  3 . پوستر

  4 . کلیپ

  5 . شعر و متن ادبى

  جوایز نفیس این جشنواره نیز متعاقبا خدمت همسنگران عزیز اعلام خواهد شد .

  علاقه مندان به شرکت در این جشنواره میتوانند آثار خود را به آدرس ایمیل info@ccirca.ir ارسال کنند ، مهلت ارسال آثار از تاریخ 10 \ شهریور \ 1389 الى 26 \ شهریور \ 1389 بوده و نتایج نهایى این جشنواره در تاریخ 31 \ شهریور \ 1389 همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام خواهد شد .

  مجری طرح جشنواره : جبهه وبلاگی غدیر

  به امید شکست جبهه کفر و التقاط و تحجر
  و به امید اقامه نماز در مسجد الاقصی به امامت حجت ابن الحسن
  موفق ، سربلند و پیروز باشید ،،،

  (( شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی ))
  نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  وبلاگ‌نویسان و فعالان جوامع مجازی انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس و در راهپیمایی این روز در تهران اجتماع کردند.
  به گزارش «طلبه بلاگ» از برنامه های این تجمع که به دعوت شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی صورت گرفته بود، می توان به ثبت نام برای فعالیت در این شورا، نمایشگاه و امضای طومار فعالان مجازی اشاره کرد.

  گزارش تصویری 1
  گزارش تصویری 2 • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  بیانیه انتفاضه سایبری روز قدس جبهه وبلاگی غدیر

  بسم الرب الشهداء الصدیقین

  حکم روح الله را هر ساله اجرا میکنیم / ما حصار قدس را باخونمان وا میکنیم

  کل ماجرا از 62 سال پیش آغاز شد ، همان وقتى که همه دنیا در خواب ناز بود و غافل از آنچه در دور و اطراف در جریان ست .

  رژیم صهیونیستى به قبله اول مسلمین ، به سرزمین مقدس فلسطین حمله کرد و هیچکس ککش هم نگزید ، همه کلاه خودشان را چسپیده بودند تا باد نبرد .

  نسل در نسل ما خفت و خوارى این سکوت را داریم به دوش میکشیم و گوشهایمان روزه نشدین گرفتند و لبهایمان روزه سکوت تا هیچکس نه نداى هلى من ناصر ینصر القدس را بشنود و نه کلمه اى در دفاع از قوم مظلوم فلسطین به زبان بیاورد .

  ما فراموش کرده ایم که قدس سرزمین معراج پیامبر است و امیرالمؤمنین روزى رو به همین خطه مبارک نماز میخواند ، ما از یاد برده ایم که فرداى قیامت باید در درگاه خداوند سبحان پاسخگوى این سکوت خفت بار خویش باشیم ، ما از یاد برده ایم که با سکوت در برابر ظلم هیچ چیز از ظالم کم نداریم .

  سالها پیش وقتى سران دول عربى و اجنبى در شرم السیخ مصر گرد هم آمدند تا به مشروعیت رژیم غاصب صهیونیستى راى بدهند ، تنها یک بزرگ مرد مقابل این خواسته مقتدرانه ایستاد و دست رد به سینه استکبار و مستکبرین زد ، خمینى کبیر ( ره ) آن روزى که آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس سند زد خوب میدانست که غنیمتى را براى آیندگان به یادگار گذاشته است که تا سالهاى بسیار دور سرآغاز هزاران انتفاضه در سرتاسر جهان هستى خواهد شد و آزادگان عالم هر ساله و در آخرین جمعه از ماه مبارک این دعوت حقانى را لبیک خواهند گفت و نداى الموت لأسرایل و القدس لنا دلهاى مستکبرین را خواهد لرزاند .

  حضرت امام خمینی در سال هزار و سیصد و پنجاه و هشت پس از تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس اینچنین فرمودند : "روز قدس " یک روز جهانی است ، روزی است که باید تمام مستضعفین را از چنگال مستکبرین بیرون بیاوریم ،  روزی است که باید جامعه مسلمین همه اظهار وجود بکنند و هشدار بدهند به ابرقدرتها و به این تفاله‌هایی که مانده است از آنها ، چه در ایران و چه در سایر جاها ( متن کامل سخنرانى  ) .

  حال سی سال از این حکم تاریخى حضرت امام ( ره ) میگذرد و جهان منتظر است تا بار دیگر نداى لبیک یا خمینى و آواى القدس لنا را رساتر و کوبنده تر از هر سال بشنود .

  روز قدس سال گذشته راه همه به خاطر داریم ، عوامل رژیم صهیونیستى و استکبار آمریکایى به قصد ایجاد فتنه و تفرقه بین صفوف یکپارچه و مقتدر ملت شریف ایران اسلامى در ملاء عام و مقابل چشمان تمامى جهانیان حرمت خدا را شکستند ، روزه خوارى کرند و ایمان و باور ما را به سخره گرفتند و چقدر دیدنى و غرور آفرین بود جوابى که ما به این آشوبگران قوم خوارج دادیم ، روز قدس سال گذشته با وجود تمامى اتفاقات تلخ و شیرنى که به دنبال داشت با شکوه تر و غرور آفرین تر از سالهایى که گذشت برگزار شد و این ملت شریف بار دیگر پوزه استکبار و مستکبرین را به خاک مالیدند و یک صدا و متحد فریاد زدند : بالروح ، بالدم ، نفدیک یا الاقصى ( اى أقصى ، ما روح و خونمان فداى تو باد ) ، و این است افسانه شکوه آفرین ایرانیان که عالم را مبهوت خود کرده است و شیاطین را به زانو در آورده است  .

  برادران و خواهران عزیز ، دنیا تشنه شنیدن حقیقت است ، واقعا چه حقیقتى روشنتر از اینکه إِنَّ الَّذِین قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمّ اسْتَقَامُوا تَتَنَـزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاتَخَافُوا وَلا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ ، بشارت خداوند متعال براى آنهایى که در مقابل ظلم و جور حاکمان و مستکبران ایستاده اند بسیار روشن و امیده دهنده است ، باید ایستاد و این سکوت ننگین را شکست ، باید نه مانند سالها گذشته ، بلکه عظیم تر و باشکوه تر از قبل روز قدس را گرامى بداریم ، ما همگى از پیر و جوان و از زن و مرد در این واقعه عظیم  شرکت خواهیم کرد و پشت همه بد خواهان را بار دیگر به زمین خواهیم زد ، شانه به شانه در خیابان ها و قلم به قلم در فضاى سایبر ، هر یک از شما یک مبارز است و هر قلم شما یک تیر به سوی دشمن صهیونیست .

   همه افسران جنگ نرم و دوستان و همراهان همیشگی جبهه غدیر وعده ما آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ، فضاى سایبر .

  موفق ، پیروز و سربلند باشید ،،،

   

  1)   پایگاه اطلاع رسانى گرداب : http://www.gerdab.ir/fa/pages/?cid=1973

  2)   خبرگزارى قرآنى ایران ( جهاد دانشگاهى ) : http://www.iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=645462

  3)   پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی : http://www.pw-arzeshi.com

  4)   طلبه بلاگ : http://talabeblog.ir/n-3380.html

  5)   وبلاگنا ( پایگاه خبرى ، تحلیلى وبلاگستان فارسى ) : http://weblogna.ir/?p=462

  6)   همبلاگى : http://hamblogi.ir/blogs/politic/archive/2010/08/30/6307.aspx

  7)   پایگاه خبری ، تحلیلی اصولگرا : http://www.osoulgara.com/shownews.asp?id=4035

  8)   وبلاگ نیوز : http://weblognews.ir/?p=9424

  9)   رجا نیوز : http://www.rajanews.com

  10)   حفا نیوز : http://www.hefanews.ir

  11 ) عمارنامه : http://ammarname.blogfa.com • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان