سفارش تبلیغ
صبابسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِین َقَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمّ َاسْتَقَامُوا تَتَنَـزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاتَخَافُوا وَلا تَحْزَنُوا (فصلت 30)

62 سال پیش اگر یک مرد از میان سران و ملوک و سیاستمداران جهان پیدا میشد که حتى با یک کلمه جنایات رژیم منهوس صهیونیستى را محکوم کند امروز برادران و خواران ما مقاب چشم رسانه ها پرپر نمیشدند ، قدس عزیز در محاصره سگهاى صهیونیست نبود و غزه دیگر نفس هاى آخرش را نمیکشید .

حمله ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس در سال 1948 میلادى آغاز شد و ما اکنون سال 2010 را پشت سر میگذاریم ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که چرا این احتلال اینقدر طول کشیده است ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که آیندگان براى سکوت امروزمان مقابل جور اشقیاء فردا برایمان چه حکم میکنند ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که دلیل سکوت سران دول عربى و اسلامى چیست ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که این قوم کافر به چه جرأتى و با چه پشتوانه اى خاک پاک فلسطین را لگدمال میکنند ؟ و الخ ... ، آیا دلیل همه اینها بى غیرتى و خواب خرگوشى مدعیان آزادى نیست ؟

ملت شریف ایران در طول تاریخ همیشه سردمدار دفاع از مظلومین و رنجکشیدگان بوده و خواهد بود ، هرچه شود و هر کارى که بکنند این حس آزادیخواهى در خون این مردم بزرگوار جریان دارد و سبب نمیشود که حتى براى لحظه اى چشمشان را به روى آنچه ستمگران از ظلم و جور میکنند ببندند .

فتنه 88 یکى از مزایایش این بود که این حس را خیلى بیشتر از همیشه در دلهاى ایرانیان زنده کرد ، ما در جریان آنچه گذشت و با شنیدن آنچه حامیان این انقلاب و مردم در داخل و خارج از کشور گفتند ، خوب فهمیدیم که این انقلاب فقط مختص ایران عزیزمان نیست ، چشم تمامى دنیا به دستان توانمند ملت شریف ایران دوخته شده است .

در میان تمام شعارهایى که اصحاب فتنه در آشوب هایشان سر میدادند شعار نه غزه ، نه لبنان به جاى اینکه به باور خوارج ذهن مردم را از قضیه فلسطین منحرف کند کاملا برعکس عمل کرد و امروز ملت غیور ایران بیشتر از همیشه در قبال ملت مظلوم فلسطین احساس مسئولیت میکنند .

امام روح الله ( ره ) با نام گذارى آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس بنیان حرکتى جهانى و قدرتمند را بر ضد رژیم صهیونیستى و استکبار گذاشتند که تا به امروز هرچه بیشتر میگذرد شتابش بیشتر میشود و از باطنش هزاران فاضه در سرتاسر جهان متولد میشود براى یارى فلسطین .

تکلیف کشورهاى عربى معلوم است ، آنها همیشه تاریخ غلام حلقه به گوش مستکبرین بوده اند و خواهند بود ، بر دیگر ملتهاى آزادى خواه دنیا چه میگذرد که شده اند مثال بارز آیه " صم بکم عمی فهم لا یعقلون " ، آیا نمیدانند که " إن الذین فتنوا المؤمنین والمؤمنات ثم لم یتوبوا فلهم عذاب جهنم ولهم عذاب الحریق " ؟ .

باور کنیم که ما در قبال خون برادران و خواهران فلسطینیمان مسئولیم ، باور کنیم که براى مبارزه و مقاوت حتما نباید تفنگ در دست گرفت و سوار تانک شد ، با سلاح قلم میتوان جهانى را عوض کرد ، باور کنیم که ویروس صهیونیست نباید از اینکه هست فراگیرتر شود ، پادزهر نیش مار همان زهر مار است ، باور کنیم که این سکوت ها و اعتنا نکردن هاى ما کم از قتل و قمع رژیم اشغالگر قدس ندارد ، باور کنیم که " من لا یرحم ، لا یرحم " ... برادران و خواهران مسلمان : " ولاتحسبن الله غافلاً عما یعمل الظالمون، إنما یؤخرهم لیوم تشخص فیه الأبصار " .

جنبش (( هم غزه ، هم ایران ... بیدار شو مسلمان )) از تمامى دوستان ارزشى و افسران جنگ نرم براى پیوستن به این تجمع مجازى دعوت میکند تا براى ثبت نام پس از قرار دادن لوگوى جنبش و اختصاص دادن یک پست در سایت یا وبلاگ خود به بیانیه آغاز این جنبش در قسمت نظرات همین پست نام و نام خانوداگى به همراه نام و آدرس سایت یا وبلاگ خود را درج نمایند و در این حرکت پسندیده با ما یار و همراه باشند .

جنبش (( هم غزه ، هم ایران ... بیدار شو مسلمان )) بیانیه پایانى اش را وقتى صادر میکند که نسیم خوش آزادى در هواى غزه اشک را از چشمان برادران و خواهران ما بشیود و سرزمین مقدس فلسطین از شر کفار صهیونیست پاک شده باشد و این روز آنقدر هم دور نیست .

و اما سخن آخر ... دوستان خوب و همراهان گرامى ، همانطور که در گذشته حرکات وبلاگى و جنبش هاى سایبرى مختلف با عزم والاى شما عزیزان در فضاى مجازى عطر خوش غیرت و آزادگرى طنین انداخت ، امروز بیاید دست در دست و قلم در کنار قلم حادثه اى دیگر را رقم بزنیم و به همه دنیا ثایت کنیم که : ما زنده برآنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگى ما عدم ماست .
و من الله توفیق ،،،

موفق و سربلند باشید

 

لینک خبرگزاریها :

1) رجا نیوز : www.rajanews.com

2) پایگاه خبرى ، تحلیلى شیرازه : http://www.shiraze.ir/page.asp?tid=2800

3) پایگاه وبلاگنویسان ارزشى : www.pw-arzeshi.com

4) تریبون مستضعفین : http://www.teribon.org/archives/12767

5) طلبه بلاگ : http://www.talabeblog.ir/n-2950.html  • کلمات کلیدی :

  • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
    کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
    طراح قالب سـرافـرازان