سفارش تبلیغ
صبا ویژنبا اعزام حدود 1000 تن از نیروهای مزدور نظامی عربستان به بحرین و سرکوب خونین مردم بحرین مردم بحرین در التهاب در خیابانهای شهر ها شب را به صبح سر کردند.در این بین از از اولین ساعات دخالت عربستان حدود 6 تن از نیروهای مزدور عربستانی در دست فرزندان بحرین به اسارت درامدند و پیام این عمل این خواهد بودکه جوانان بحرینی نخواهند گذاشت بیگانگان در امور کشورشان دخالت کنند مخصوصا دخالت نظامی و تا پای جان در بر اندازی حکومت دیکتاتوری بحرین ایستاده اندو در این بین دیروز 6 تن از جوانان برومند خود را به این انقلاب هدیه کردند و شماری بسیاری از جوانان بحرینی زخمی شده اند که در بیمارستانهای مخصوصا بیمارستان سلیمانیه بحرین بستری هستند .مزدوران عربستانی همراه با نظامیان بحرینی به بیمارستانها یورش برده اند و در این بین مادران و زنان بحرینی را از ضرب و شتم و هدف قرار دادن مستقیم تیر بی نصیب نگذاشته اند. سانسور خبری این جنایات درسایتهای خبری کشورهای به اصطلاح طرفدار حقوق بشر و دمکراسی نیز بیداد میکند در سایت یوتیوب نیز از انتشار فیلم های این جنایات خود داری کرده و در از بین بردن این نوع فیلم هاکمک زیادی به پادشاهی بحرین کرده است. همچنین استفاده از تیر های ساچمه ای که بیشتر به سمت سرو گردن تظاهر کنندگان شلیک گردیده است نشانگر عمق خشونت مزدوران نسبت به سرکوب مردم بی دفاع بحرینی می باشد. در کشورهای مختلف عربی مردم جلوی سفارت خانه های بحرین تجمع کرده و این وحشیگری را نسبت به مردم بحرین محکوم کردند. در همین جا از دوستان وبلاگ نویس درخواست میکنم برای همراهی و کمک به پیروزی مردم بحرین بر سر در وبلاگهای خود نام این جمله را بنویسند (زنده باد انتفاضه مردم بحرین) و نسب بنر این جنبش در هر همه فضای سایبری مخصوصا شبکه های اجتماعی و همچنین مطلب و مقاله در همین زمینه . من الله توفیق


لینک نامه دانشچویان

بسم الله الرحمن الرحیم

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای صالحی

همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی نوید داده بودند موج بیداری اسلامی و ظلم ستیزی با الگویی ایرانی و اسلامی منطقه خاورمیانه را درنوردیده است.امت ها بیدار تر از گذشته یکصدا احیای حکومت اسلامی را فریاد میزنند و طاغوت ها همپیمان و همسفره می کوشند تا بر چهره ماه و خورشید قیام جهانی مسلمین خاک بپاشند.قتل عام و فجایع انسانی و حمله ناجوانمردانه برخی از همدستان منطقه ای استکبار به شیعیان بحرین فاجعه ای بزرگ و لکه ننگین سیاهی است بر کارنامه مدافعین دروغین حقوق بشر که میرود وارد مراحل جدید دیگری شود.اگر چه این سلسله اقدامات جسورانه علیه امت اسلامی راهی به پیروزی بر کفار علیه مسلمین باز نمیکند ، لکن ما دانشجویان ایران اسلامی همصدا با برادران و خواهران دانشجو و آزاده مسلمان و شیعه در بحرین اعلام میکنیم که آماده ایم تا تحت امر رهبری معظم انقلاب اسلامی برای دفاع از کیان و مال و جان و ناموس شیعیان بحرین عازم میدان نبرد دشمنان انسانیت و حقوق حقه بشر شویم.ما دانشجویان وبلاگ نویس به نمایندگی از جامعه بزرگ دانشجویی کشور آماده ایم تا دوشادوش برادران و خواهران شیعه بحرینی ،طومار نکبت بار استکبار جهانی و همدستان عربشان را در منطقه به هم بپیچیم و آنان را روانه زباله دان تاریخ بشر کینم.با اینکه از جنایت علیه شیعیان بحرین روزهاست که خونین دل و خونین دیده ایم ، لکن به حکم وظیفه شرعی تا اعلام فرمان جهاد آماده و ایستاده ایم و چنانچه ولی امر مسلمین جهان به جهاد حکم نمایند حاضریم سفره هفت سین امسال را با برادران و خواهران بحرینی ،شریک شویم و چه زیباست همزمانی عید نوروز با عید نابودی همدستان نادان استکبار جهانی در منطقه ای که باید تریبون اسلام و حق طلبی باشد ونه پایگاه جولان حرامیان صهیونیست.حال که دستان استکبار و صهیونیسم بین الملل از آستین نکبت بار و خیانت پیشگان منطقه ای اینان بیرون آمده است ، مادانشجویان ایران اسلامی آماده ایم تا ظرف 48 ساعت خاک بحرین را از لوث وجود نحس دشمنان صهیونیست تبار شیعیان پاکسازی کنیم.اسلام بالا می رود و چیزی بر آن برتری نمی یابدالله اکبر خامنه ای رهبر، مرگ بر اسرائیل مرگ برآمریکا................دانشجویان وبلاگ نویس ایران اسلامی

اسفند ماه 1389

دوستانی که بیانیه را در وبلاگهای خودشان قرار میدهند زحمت بکشید در قسمت نظرات نام و آدرس خودشان را قرار دهند همچنین لینک جبهه را در قسمت زیرین بیانیه در وب های خود نصب نمایند

امضا کننده ها:

 هیچ 313 , مهسا_ز , مرضیه بهشتیان , فصل انتظار , سحر علوی , بر و بچه های ارزشی , سرباز هیچم ولایت , گمنام , منتظرالمهدی ,  امین ,دستنوشته های یک افسر جنگ نرم ,مهتاب سبزندیر(شاهد) .بوی عط مادر , کلام وحی در احادیث , منتظر روشنی ,جهاد مجازی • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  ----- بسم الله النور -----

  خواهران و برادران ، فعالان عزیز عرصه سایبر ،،،

  سلام برادر در غربت اسیر خویش را از فرسنگها دور از خاک پاک وطن پذیرا باشید .

  مرحبا ، واقعا مرحبا به بصیرت والاى شما جوانان غیور ایران اسلامى ، خسته مباد گامهاى استوارتان و پاینده باد غیرت شکوه آفرینتان .

  نمیدانید که چه بر من میگذرد وقتى شما عزیزان را در فضاى سایبر قلم به قلم و در بطن میهن دوش به دوش میبینم و خود اینجا اسیر قفس غربتم .

  بتازید ، بر آمال و آرزوهاى خام دشمنان این مرز و بوم چونان ذوالفقار على که هیمنه کفر را به دو نیم میکرد زخم هاى کارى بزنید ، بروید ، راه شما سراسر نور است  ، بمانید ، بر عهدى که با انقلاب و ولایت با خون دل و اشک جان بسته اید چونان سروى سترگ استوار و پا برجا بمانید ، ببینید ، بدخواهان اسلام و انقلاب از خروش غرور آفرین شما به خشم آمده اند ، بشنوید ، ناله عجز مستکبرین را که از بصیرت والاى شما جامه به تن میدرند .

  عزیزان هموطن ،،،

  آنگاه که میبینم نداى مرگ بر دشمن شما پیکره ظلم را به لرزه در آورده است از غرو فراوان  به خود میبالم و اشک میرزیم در فراغ خاک پاک وطن .

  کجایند شهداى این خاک عزیز و کجاست امام روح الله ( ره ) تا ببیند که سربازان او که زمانى گهواره بسترشان بود امروز مردان و زنانى برومند شده اند و سینه سپر کرده اند در مقابل تیر ظلم ، کجایند آنهایى که خیال خام براندازى و انقلاب مخملین در سر داشتند تا ببیند که فداییان رهبر نه یکى و دوتا بلکه تمامى ملتند که چشم به دهان حضرت ماه دارند تا به یک اشاره طوفانى به پا کنند به وسعت همه دنیا .

  حرف براى گفتن و درد دل براى نوشتن بسیار دارم ، اما نه اشک امانم میدهد و نه طاقت دین دل شکسته ام را دارم .

  این حقیر را نائب الزیاره خاک پاک وطن باشید أ

  محمد مقیمى ( 13 \ شهریور \ 1389 ه.ش )

  و من الله توفیق ،،،

  موفق ، سربلند و پیروز باشید ،،، • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  وبلاگ نیوز 

  گرداب

  طلبه بلاگ

  ولایتمداران

  همبلاگی

  فارس نیوز

  آبدارخونه سایبری

   خبرگزاری قرآنی

  تاملات

  مشکات

  هیئت مذهبی دانشجویی ثامن الائمه • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  گوشه ای از بیانات رهبر معزز وفرزانه انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری:

  فضاى اهانت و هتک حرمت در جامعه، یکى از آن چیزهائى است که اسلام مانع از آن است؛ نباید این اتفاق بیفتد. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. انتقاد، مخالفت، بیان عقاید، با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛ اما دور از هتک حرمتها و اهانتها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند. این کار علاوه بر اینکه فضا را آشفته میکند و اعصاب آرام جامعه را به هم میریزد - که امروز احتیاج به این آرامش هست - خداى متعال را هم از ما خشمگین میکند. من میخواهم این پیامى باشد به همه‌ى آن کسانى که یا حرف میزنند، یا مینویسند؛ چه در مطبوعات، چه در وبلاگها. همه‌ى اینها بدانند، کارى که میکنند، کار درستى نیست. مخالفت کردن، استدلال کردن، یک فکر سیاسى غلط یا یک فکر دینى غلط را محکوم کردن، یک حرف است، مبتلا شدن به این امرِ خلاف اخلاق و خلاف شرع و خلاف عقل سیاسى، یک حرف دیگر است؛ ما این دومى را به طور کامل و قاطع نفى میکنیم؛ نباید این کار انجام بگیرد. متأسفانه بعضى این کار را میکنند. من بخصوص به جوانها توصیه میکنم. بعضى از این جوانها بلاشک مردمان بااخلاص و مؤمن و خوبى هم هستند، اما خیال میکنند این وظیفه است؛ نه، من عرض میکنم این خلاف وظیفه است، عکس این وظیفه است.

  البته از نفوذها، از اغواهاى شیطانى دشمنان، از دخالتهاى دشمنان هم نباید غفلت کرد. همان طور که امام بارها میفرمودند، گاهى اینجور افراد وارد اجتماعات پرشور و مؤمن و مخلص میشوند و آنها را به یک سمتى و یک حرکتى میکشانند؛ از این هم نباید غفلت کرد؛ هم غفلتهاى ناشى از احساساتى شدن، هم ناشى از ندیدن دستهاى دشمن. بنابراین من بخصوص از جوانها میخواهم که نگذارند این فضاى غیبت و تهمت و فحاشى و هتاکى و شکستن حرمتها ادامه پیدا کند. وقتى که ادامه پیدا کرد، طبعاً همان طور سرایت هم میکند - مثل بیمارى مسرى - ناگهان مى‌بینید مثلاً در نمازهاى جمعه که محل خشوع و ذکر و توجه است، یک چنین چیزهائى گاهى احیاناً دیده میشود، که غلط اندر غلط است. انسان اگر چنانچه آن خطیب نماز جمعه را قبول ندارد، خب، اصلاً پاى خطبه‌اش نمى‌نشیند، به او اقتداء هم نمیکند، مى‌آید بیرون. یا حتّى گاهى اوقات در درسها، در محیطهاى علمى و درسى از این چیزها دیده میشود؛ که اینها غلط است، مضر است و مخالف مصلحت انقلاب است؛ اینها همان ضربه زدن و شکاف ایجاد کردن و تَرک‌دار کردن هیئت عظیم و شفاف و باشکوه نظام اسلامى است که دارد با قدرت حرکت میکند و پیش میرود.
   من به بزرگان هم نصیحتى بکنم. این نصیحت به جوانها بود، پیرها هم محتاج نصیحتند؛ آنها هم باید توجه کنند. مواضع درست گرفتن، حرف درست زدن، تحت تأثیر خبرهاى دروغ قرار نگرفتن، این هم وظیفه است. هزاران نفر در نظام اسلامى دارند محض رضاى خدا زحمت میکشند و تلاش میکنند و شب و روز خودشان را میکُشند، براى اینکه طبق حرکت اسلامى یک کارى انجام بگیرد، نظام اداره شود، وظائفِ بسیار سنگین انجام بگیرد؛ اما انسان یک خبر دروغى را بشنود، بنا کند همه‌ى اینها را زیر سؤال بردن - مسئولین دولتى را، دیگران را، دیگران را - این هم مصلحت نیست، این هم خلاف است. هم جوانها باید مراقبت کنند، هم پیرها باید مراقبت کنند. ما، هم در جوانى‌مان احتیاج به نصیحت داریم، هم حالا که پیر شدیم، احتیاج به نصیحت داریم • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان پارسی بلاگ در محکومیت اقدامات سران فتنه توسط  وبگاه بر و بچه های ارزشی


  ما خواستار محاکمه سریع سران فتنه هستیم ...

  بسم الله الرحمن الرحیم.

   لا حول و لاقوة الا بالله العلی العظیم

   

  .بار دیگر منافقان کوردل پیراهن فتنه را تجدید کرده و با تلبس آن به بهانه حمایت از از مردم مصر روز 25 بهمن را عرصه فتنه و آشوب قرر دادند ... لیکن به مصداق و لا یحیق مکر السیئ الا باهله شر این مکر و حیله به خودشان بازگشت و بیش از پیش شرمساری و روسیاهی آقایان موسوی و کروبی و همراهان داخلی و خارجی شان رقم خورد. و باز این اطمینان حاصل گردید که درخت طیبه انقلاب اسلامی ایران را بیمی از چرخ غدار نیلوفری و سبزک هرز نیست.
   
   
   کوردلان برآنند که به خیال خام خود درخت برومند طیبه اقلاب را ضربتی سخت زنند یریدون ان یطفئوا نور الله بافواههم لیکن غافل از آنکه این اقدام آنان بی آنکه خود بفهمند نمایش اقتدار نظام توانمند جمهوری اسلامی خواهد بود و پیام والای آن را بیش از پیش بسط خواهد داد که و یأبی الله الا ان یتم نوره ولو کره الکافرون.

  ما وبلاگ نویسان سرویس پارسی بلاگ نیز همگام با ملت فهیم ایران اقدامات خائنانه آقیان کروبی و موسوی و همراهان آنان را که سعی در تضعیف نظام اسلامی داشته و منجر به شهادت دو تن از بسیجیان برومند این مرز و بوم و مجروحیت عده ای از هموطنانمان گردید را محکوم نموده و از آنجا که از سویی جزاء السیئة سیئة مثلها و از دیگر سو سران فتنه بارها و بارها نشان داده اند که مغز کوچک و همت ناقصشان را یارای درک کرامت و بزرگ منشی نظام اسلامی نیست   از مراجع محترم قضایی خاصه ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله لاریجانی قاطعانه خواستار بازداشت، محاکمه و اشد مجازات سران فتنه به اتهام فساد فی الارض هستیم و براستی هیچ مصداقی جز مفسد فی الارض زیبنده آقای کروبی و موسوی نخواهد بود. بی تردید محاکمه سران فتنه و خلع لباس آقای کروبی و در نهایت اشد مجازات آنان، چشمان دوستداران نظام اسلامی را روشن ساخته و دسیسه های دشمنان دین را بیش از پیش نقش بر آب خواهد ساخت.

   

   

   

  وَاللّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لاَ یَعْلَمُونَ. 


  Community bloggers collective statement condemning the actions of heads intrigue Blog

  Name of God. 

   
    Ella La Laqvh around Ballh al Alzym 

   Cordell hypocrites once again renew shirt and intrigue with the Tlbs pretext of supporting the people of Egypt on 25 Bahman realm of intrigue and chaos were Qrr ... . But the evidence of deception and La Yhyq Alsyy Ella Bahlh rid themselves of this deception and cunning than ever returned and embarrassment Rvsyahy Mr. Mousavi Karroubi and their fellows and foreign varieties eat. . And again this ensure that the tree was Tayebeh afraid of the Iranian Islamic Revolution Wheels and Lily Ghdar Sbzk not weed.

   

  . Cordell drive their illusion that the tree Rights Task Tayebeh Aqlab hard to do it Yrydvn Ytfyva Allah Noor Bafvahhm unaware of the action but they understand their views without authority system will empower the Islamic Republic and its noble message more than ever will be expanded and troubleshooting that Allah Ella Ann even Ytm Nvrh Alkafrvn Korea. 

  . Our Bloggers Blog Community Service along with the treacherous actions of the Iranian nation Fahim Qyan Karroubi and Mousavi and their companions who had tried to undermine the Islamic system and led to the martyrdom of two of Basij Rights in this land and injured a number of our countrymen have been Because the sentence and hand Jza’ Alsyyh Syyh parables and intrigue heads the other hand repeatedly shown that a small brain and the Yara Naqsshan efforts to understand the dignity and gentlemanly regime is respected authorities, particularly the judicial head of the judiciary Prophet Ayatollah Larijani strongly demanded arrest, trial and punishment of corruption charges of seditious leaders are corruptor and indeed no other than blatant corruption on earth and becoming Mr. Karroubi will Mousavi
  . No doubt the leaders tried intrigue and disarm Mr. Karroubi clothes and eventually their punishment, the eyes of lovers of the Islamic regime and the conspiracies of enemies made it clear more than ever the role of religion will make the water. 

   

  . Ali Mrh Vlkn most dominant Vallh Alnas La Ylmvn.

   کسانی که تا امروز این بیانیه را در وبلاگ خود ثبت کرده اند :

  مائده برهانی ( منتظرالمهدی) : خورشید آل یاسین ،  ره گذر : کوچه ای برای گفتن ، محمد عابدینی : سیب خیال ، جوانیم فدای خامنه ای : یار وفادار ، سید رضا هاشمی : حریم وصل ، میرزا هادی قمی : وبلاگ عقل و عاقل ، احمد نباتی :  هم اندیشی دینی ، فرات : سعادت نامه ، فاطمه رئیسی : یوسف دلها ، طعم باران : قاب نگاه من ، فاطمه : از فرش تا عرش ، حمیده بالایی : دل نوشته ها ،  عطرریحان ، روح الله محمودیان : نشریه حضور ، غزاله صداقت : اگه باحالی بیا ... ، گرد آفرین : دختر ایران زمین ، هانیه سادات فیاضی : سونره
    ، امین : بچه های خاکریز ، کاکتوس : امت حزب الله  ، میر یزید نیوز ، کوثر 3 : مهدی یار ، خادم : عاشق آسمونی ،   صبح صادق : ملکوت کلمات ، 
  هیئت سایبری لبیک ،  در جستجوی حکمت ، سنا : منتظر روشنی ، حاجتمند : گل پیچک ، 313 یاس ، دزارین : پرسشکده  ، بهداد : من و گذشته من ، احمد ناظمی : یک نکته از هزاران

  کسانی که تا الان متن را امضا کرده اند :
  فهیمه : خاطرات من ، طعم باران :
  قاب نگاه منتبسم بهار : ،
  سامع سوم ره گذر : کوچه ای برای گفتن محمد حسین دشتی رحمت آبادی : آخرین منجیمنتظرالقائم : ، ، ،
  سبوی معرفت  ، مهتاب : راه آسمان کجاست؟؟؟ ، فاطمه ایمانی : پیاده تا عرش ، محمد یگان : یگان امل های مدرنیسم نشده ، داریوش بهمنیار : کسب سواد رسانه ای مردم ، العبد : طریق بندگی با بصیرت ، ریحانه محمدی : دلتنگی های من  ، علی یزدانی : زازران همراه آخر ، صحرا : شعر و دل نوشته های من ،  کیوان گیتی نژاد : ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای ، شهید محسن حاجی بابایی : وبلاگ شورای سیاسی پایگاه بسیج امام حسین (ع)  ، محمد نبی پور : ساحل عشق  ،  مهربون خانم : چک چک سقف نگاه ،  سنا : منتظر روشنی ،علی شکورنیا : یک کلمه حرف حساب ، فرهنگ خورگام-رنجکش : سرزمین خورشید ، تسنیم دختری از جنس آسمان : یک جرعه آسمان ، مجنون الحسین : یا زهرا ، هستی نوایی : تفریحی ،  حسین فینی زاده : حامیان ولایت ،  بانک حدیث : حدیث ، مجتبی شیر دل نمین : شیمی  ، عاشقان مهدی : آخرالزمان و منتظران ظهور، ابوالفضل.خ : آقاشیر، عرفان : بهترین اسلحه عشق
  ،  دختری از جنس باران  ،   چرک نویس : چرک نویس ها ،  دزارین : پرسشکده  ، احمد ناظمی : یک نکته از هزاران ، احمد شرافت : ندایی از درن


  برای ثبت نام به این آدرس مراجعه بفرمایید

  WWW.ARZESHIHA.COM • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان