سفارش تبلیغ
صبا ویژنبسمه تعالی

کمپین بین المللی حمایت ازمردم کشورهای انقلابی منطقه در فضای مجازی راه اندازی شد
لطفا امضا واطلاع رسانی کنید
که اگر یک میلیون امضا بشود... دبیر کل سازمان ملل باید جواب بده
دوستان این مطلب خیلی خیلی مهمه
 اکنون با امضاء  به عهد و میثاق خود برای دفاع از مظلومین بار دیگر وفاکنیم
یک کلیک یک تیر به قلب دشمنان تا دندان مسلح و اشغال گر است
تامیتونن همه اطلاع رسانی کنید و امضاء کنید

کمپین بین المللی حمایت ازمردم کشورهای انقلابی منطقه در فضای مجازی

چند کلیپ تصویری از انقلاب اسلامی بحرین

 

انقلاب اسلامی بحرین

 

قلب من بحرین (11 مگابایت)
کلیپی برای مردم بحرین (3.3 مگابایت) 
مردم بحرین در انتظار یاری (8 مگابایت)
شلیک مستقیم به مردم بحرین (3 مگابایت)
بحرین و شهادت شیعیان (18+) (2.6 مگابایت)
کلیپی در مورد صلح طلبی آمریکا در بحرین! (5 مگابایت)
کلیپ از لحظات دلخراش در خیابان های بحرین (6 مگابایت)
زیرگرفتن چندباره معترض بحرینی توسط عوامل دولت بحرین (1.8 مگابایت)
تصاویر دلخراش از شلیک مستقیم گاز اشک آور به یک جوان بحرینی (2.8 مگابایت)
تخریب و سوزاندن مسجدی در بحرین توسط نظامیان سعودی  (1.3 مگابایت) 

منبع کلیپها • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

   خودتان خوب می دانید که چقدر شما را دوست می داریم و چقدر دلمان می خواست آن روز که به دیدار شما آمدیم، سر در بغل شما پنهان کنیم و بگرییم.

  مطلبی که خواهید خواند نوشته ای است از «سید مرتضی آوینی» پس از دیدار هنرمندان حوزه هنری با رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در آبان‌ماه 1368 نگارش یافته و در شماره آذرماه 1368 ماهنامه‌ «سوره» به چاپ رسیده است.

  «دیدیم که می شناسیمش ……..و تصویرش را از پیش در خاطر داشته ایم. دیدیم که می شناسیمش، نه آن سان که دیگران را…… و نه حتی آن سان که خود را. چه کسی از خود آشناتر ؟ دیده ای هرگز که نقش غربت در چهره خویش بیند و خود را نبشناسد؟

  دیدیم که می شناسیمش، بیش تر از خود … تا آنجا که خود را در او یافتیم، چونان نقشی سرگردان در آبگینه که صاحب خویش را باز یابد و یا چونان سایه ای که صاحب سایه را …… و از آن پس با آفتاب خود را بر قدمگاهش می گستر دیم و شب که می رسید به او می پیوستیم.

  آن صورت ازلی را چه کسی بر این لوح قدیم نقش کرده بود؟ می دیدیم که چشمانش فانی است، اما نگاهش باقی، می دیدیم که لبانش فانی است، اما کلامش باقی. چشمانش منزل عنایتی ازلی و دهانش معبر فیضی ازلی و دستانش... چه بگویم؟ کاش گوش نامحرمان نمی شنید.

  پهندشت "حدوث " افقی بود تا "طلعت ازلی " او را اظهار کند و "زمان فانی "، آینه ای که آن "صورت سرمدی را دیدیم که می شناسیمش، و او همان است، که از این پیش طلعتش را در آب و خاک و باد و آتش دیده ایم، در خورشید آنگاه می تابد، در ابر آنگاه که می بارد، در آب باران آنگاه که در جست و جوی گودال ها و دره ها برمی آید، در شفقت صبح ، در صراحت ظهر، درحجب شب، در رقّت مه و در حزن غروب نخلستان، در شکافتن دانه ها و در شکفتن غنچه ها ... در عشق پروانه و در سوختن شمع.

  دیدیم که می شناسیمش و آن "عهد " تازه شد. شمع میمرد و پروانه می سوزد تا آن عهد جاودانه شود، عهدی که آتش او با بال های ما بسته است. دیدیم که می شناسیمش و دوستش داریم، آن همه که آفتابگردان آفتاب را، آن همه که دریا ماه را... و او نیز ما را دوست میدارد، آن همه که معنا لفظ را.

  دیدیم که می شناسیمش، از آن جاذبه ای که بالها را بسوی او می گشود، از آن قبای اشک که بر اندامش دوخته بود، از آنکه می سوخت و با اشک از چشمان خویش فرو میریخت و فانی می شد در نوری سرمدی، همان نوری که مبدآ ازلی ادم و عالم است و مقصد ابدی آن. آب میگذرد، اما این نقش سرمدی فراتر از گذشتن بر نشسته است. چشمانش بسته شد، اما نگاهش باقی ماند، دهانش بسته شد، اما کلامش باقی ماند.

  زمین مهبط است، نه خانه وصل. در این جا نور از نار می زاید و بقا در فنا است و قرار در بی قراری. زمین معبر است و نه مقر... و ما می دانستیم. پروانه ای دوران دگردیسی اش رابه پایان برد و بال گشود و پیله اش چون لفضی تهی از معنا، از شاخه درخت فرو افتاد. رشته وحی گسست و ما ماندیم و عقلمان. عصر بینات به پایان رسید و ان اخرین شب، دیگر به صبح نینجامید. در تاریکی شب، زیر زیرکی نوحه غربت را زمزمه میکرد. خانه، چشم بر زمین و آسمان بست و در ظلمت پشت پلک ها یش پنهان شد. پرده ها را آویختیم تا چشمانمان به لاشه سرد و بی روح زمین نیفتد و درخود ماندیم و یتیمانه گریستیم.

  دیری نپایید که ماه بر آمد و در آینه خود را نگریست و شب پرک ها بال به شیشه کوفتند تا راهی به دشت شناور در ماهتاب بیابند.

  عزیز ما، ای وصی امام عشق! آنان که معنای "ولایت " را نمی دانند در کار ما سخت درمانده اند، اما شما خوب می دانید که سر چشمه این تسلیم و اطاعت و محبت در کجاست. خودتان خوب می دانید که چقدر شما را دوست می داریم و چقدر دلمان می خواست آن روز که به دیدار شما آمدیم ، سر در بغل شما پنهان کنیم و بگرییم .
  ما طلعت آن عنایت ازلی را در نگاه شما باز یافتیم . لبخند شما شفقت صبح را داشت و شب انزوای ما را شکست. سر ما و قدمتان، که وصی امام عشق هستید و نایب امام زمان (ع).
    • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان