سفارش تبلیغ
صبا ویژندبیرخانه جشنواره اعلام کرد بیش از 500 اثر در مهلت ثبت نام 12 روزه به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که متاسفانه علیرغم اطلاع رسانی خوب سایت جشنواره ، تعدادی از این آثار به دلایلی از قبیل: مغایر بودن با موضوعات جشنواره ، عدم درج آدرس مستقیم پست وبلاگ  و... از مرحله اول داوری عبور نکردند.
شرکت کنندگان می توانند آثاری را که به مرحله دوم راه پیداکرده اند را در بخش وبلاگهای داوری شده  مشاهده نمایند.

در مرحله دوم پس از بررسی آثار توسط داوران تخصصی و بررسی اعتراضات به داوریها ، بیش از 10 وبلاگ صاحب رتبه های برتر جشنواره گردیدند.
کلیه آثاری که به مرحله دوم راه یافته اند به استثناء وبلاگهای صاحب رتبه های برتر در مرحله تخصصی داوری  با ورود به مرحله سوم داوری که همان مرحله  انتخاب  سه پست برتر حشنواره از نگاه مخاطبین می باشد، به رقابت به یکدیگر می پردازند.
توضیحات بیشتر در مورد  مرحله سوم داوری  در بخش راهنمای مرحله سوم داوری سایت جشنواره  مندرج گردیده است.
رتبه های برتر مرحله دوم و مرحله سوم در مراسم اختتامیه جشنواره که در تاریخ 90/4/23 برگزار می شود، معرفی می گردند.

اطلاعیه دبیرخانه جشنواره خط بیداری

 دبیرخانه جشنواره اعلام کرد بیش از 500 اثر در مهلت ثبت نام 12 روزه به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که متاسفانه علیرغم اطلاع رسانی خوب سایت جشنواره ، تعدادی از این آثار به دلایلی از قبیل: مغایر بودن با موضوعات جشنواره ، عدم درج آدرس مستقیم پست وبلاگ  و... از مرحله اول داوری عبور نکردند.
شرکت کنندگان می توانند آثاری را که به مرحله دوم راه پیداکرده اند را در بخش وبلاگهای داوری شده  مشاهده نمایند.

در مرحله دوم پس از بررسی آثار توسط داوران تخصصی و بررسی اعتراضات به داوریها ، بیش از 10 وبلاگ صاحب رتبه های برتر جشنواره گردیدند.
کلیه آثاری که به مرحله دوم راه یافته اند به استثناء وبلاگهای صاحب رتبه های برتر در مرحله تخصصی داوری  با ورود به مرحله سوم داوری که همان مرحله  انتخاب  سه پست برتر حشنواره از نگاه مخاطبین می باشد، به رقابت به یکدیگر می پردازند.
توضیحات بیشتر در مورد  مرحله سوم داوری  در بخش راهنمای مرحله سوم داوری سایت جشنواره  مندرج گردیده است.
رتبه های برتر مرحله دوم و مرحله سوم در مراسم اختتامیه جشنواره که در تاریخ 90/4/23 برگزار می شود، معرفی می گردند.


 • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  ((بسم الله الرحمن الرحیم))

  یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ 

  می خواهند نور خدا را خاموش کنند اما خدا اراده کرده این نور کامل شود و کامل خواهد شد هر چند کافران خوش ندارند

  { سوره صف آیه 8}

  و اکنون که فریاد الله اکبر امت اسلامی در تمامی بلاد مسلمین  به گوش میرسد  استکبار جهانی که خود را بیشتراز هر زمانی دیگر در شروف نابودی و از هم پاشیده گی می بیند ، دست به هر عمل زشت و نفرت آوری میزند تا مگر بتواند چند صباحی دیگر بر مسند قدرت و بر مرکب ظلم خویش بتازد .

  استکبار جهانی بارها و بارها پروژه ننگین دین ستیزی را به شکلهای متفاوت بکار گرفته است تا مگر دین مبین اسلام که رمز پیروزی مظلومین و آزادگان جهان است را در چشم دیگر ادیان زشت و موهوم نشان دهد،اما غافل از اینکه هر بار خود و چهره منحوس خود را به جهانیان نشان داده و بیش از پیش درقلوب و دیده گان مردم جهان منفور تر شده است.

  فضای اینترنت که چند سالی به این قصد موهوم دشمنان دین و اسلامیت راه اندازی شده است بر سرعت مرکب این دشمنان افزود اما غافل از اینکه این راه نیز چونان بقیه راههای غلط و شیطانی ایشان به مقصد نابودی خودشان منتهی خواهد شد.

  این روزها درشبکه های اجتماعی که درفضای اینترنت به قصد ضربه زدن بر پیکره دین؛ راه اندازی کرده اند شاهد رواج توهین ها و دروغها و نسبت های زشت و ناروایی که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد هستیم.استمراراین نوع بی عدالتی ها و تفکرات زشت و ناپسند دشمنان ؛بر ما تکلیف  میدارد که حد اقل درجهت روشنگری و حقیقت نگاری گامی بر داشته شود.توهین به قرآن وپیامبر وائمه هدی ورهبران دینی اسلام از همین برخورد های زشت استکبار و ایادی اش می باشد. که اخرین این هتک حرمت ها در این فضا توهین به ساحت مقدس امام هادی علیه السلام بوده که با اعتراض و واکنش تعداد زیادی از مسلمانان حاضر در این فضا و بیرون از این فضاروبرو گردید.

  از این جهت جبهه وبلاگی غدیر نیز همانند دیگر دوستان و کاربران این عمل مذبوهانه دشمن را در هتک حرمت ارزشها و مبانی دین اسلام رامحکوم کرده و در این بیانیه انزجار خود را از این نوع اعمال اعلام می دارد همچنین بر خود و دیگر دوستان فعال در این عرصه تکلیف میداند تا ضمن محکوم کردن این گونه اعمال در راه تبیین و تعریف و رو شنگری دینی در این فضا گامهای بلندی را برداشته تا ان شا الله دشمنان دیگر نتوانند دست به چنین اعمالی بزنند .

  وَ کانَ حَقّاً عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین

  جبهه وبلاگی غدیر • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  بسم الله

  از حدود دو ماه پیش صفحه ای در فیس بوک  با هدف توهین  و هتک حرمت به مقام والای حضرت هادی (ع)  شکل گرفت و عده ای گمراه دست به تبلیغات گسترده زده وعده ای از کاربران را در این صفحه مشترک کردند . این افراد با توهین به جایگاه رفیع ولایت و امامت سعی در کم رنگ کردن  تلائلو انوار الهی اهل بیت داشته  و هم چون  یزیدیان در خواب غفلت دست شیطان را به بهانه بندگی بوسه زده اند  ولی غافل از آنند که در جهل مرکب خویش تا ابد گرفتار خواهند آمد.

  گروهی از شیعان  و ارادتمندان به مقام عظیم الشان حضرت هادی (ع) و تمامی اهل بیت دست به شناسایی و جمع اوری اطلاعات کامل این افراد گمراه زده اند و در قالب پایگاهی  با عنوان "هتاکین " این مشخصات جمع آوری شده را در معرض دید عموم قرار داده اند. اطلاعات منتشر شده از این گمراهان با هدف خروج هر چه سریع تر این افراد از صفحه توهین به امام هادی و همچنین پیگیری از طریق مراجع قانونی منتشر شده و تا به نتیجه رسیدن حکم قانونی این افراد اطلاعات ایشان در معرض دید عموم قرار خواهد بود.
  هنوز فراموش نکرده ایم حکم امام خمینی در مورد سلمان رشدی مرتد را و همینجا به تمام سلمان رشدی های نوین اخطار می دهیم که زندگی را به کامتان تلخ خواهیم کرد، ما مسلمانان توهین به مقدسات را به هیچوجه و با هیچ توجیهی نمی پذیریم.

  در مرحله نخست عکس های غیر واضح و نام کوچک این افراد منتشر شده  تا افرادی که احیاناً نادانسته عضو این صفحه شده اند با دیدن عکس اواتار و نام کوچک خود اقدام به خروج  هر چه سریع تر  از این صفحه نمایند در غیر این صورت در مراحل بعدی اطلاعات بیشتری از جمله عکس کامل افراد آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن، ادرس محل سکونت و مشخصات دانشگاه محل تحصیل آنها منتشر خواهد شد .

  در پایان ذکر چند نکته الزامی است:

  1-    اطلاعات تمامی افراد عضو در صفحه ی فوق به صورت مرحله به مرحله در ملاء بازدید عموم قرار خواهد گرفت. تاکنون پرونده ی کاملی از تمامی هتاکین به آن امام همام جمع آوری شده است که بدلیل حفظ آبروی گمراهان این مجال را خواهیم داد که بازگردند.

  2-    از این پس تمامی صفحات موجود در فیس بوک و محیطهای مشابه که محلی برای توهین به مقدسات و نظام جمهوری اسلامی باشند از دیدگان تیزبین امت حزب الله دور نخواهد بود و نخواهیم گذاشت که تا ما زنده هستیم احدالناسی اجازه ی توهین به مقدسات الهی را به خویش راه داده و در جامعه ی اسلامی ایران با آسودگی زندگی کند.

  3-    افرادی که توبه کنند و از صفحه ی فوق الذکر خارج شوند می توانند از همین طریق و به صورت پیام خصوصی ما را در جریان گذارند باشد که خداوند توبه ی توبه کنندگان را بپذیرد.

  4-    درخواست ما از مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران برخورد قاطع با این هتاکین است و مشخصات تمامی هتاکین داخل کشور و خارج کشور با تمام جزییات در اختیار ارگانهای مرتبط قرار خواهد گرفت.

  لیست های معرفی هتاکان

  لیست شماره 1

  لیست شماره 2 • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

   

  به نام خدا

  در روزگار نه چندان دور که اهریمن استکبار پنجه بر رخسار امام میهن اسلامی ما می­کشید و باختر ملک ایران دستخوش زیاده خواهی عروسک صهیونیسم جهانی، صدام کافر شده بود، برخی فرماندهان جنگ به خدمت پیر میکده­ی عشق خمینی کبیر­(ره) عرض حاجت بردند که جبهه ها خالیست و ادامه­ی حرب مقدور نمی­باشد .

  امام انقلاب و حکومت مردم ایران بر ایشان خطاب فرمود که چنین نیست و با اشارت وی صدها هزار نفر از مردم جان بر کف ایران زمین به پیکار با دشمن شتافتند.

  قانون هستی آواز رحیل را برای مقتدای عاشقان ولایت سر داد و معبود عبد خالص خود را فراخواند. اضطراب بر امت اسلام مستولی گردید ولی چون همیشه لطف خداوند نصیب ملت خداجوی ایران گردید و به هدایت امام عصر­(عج) مردی از سلاله آفتاب بر مسند حکومت نشست.

  امام خامنه ­ای حاکم حکومت الله گردید تا عصر غیبت را با اتصال به ولایت فقیه طی کنیم.

  ما امروز ثابت می کنیم هنوز پشتیبان ولایت فقیه هستیم و گوش به اوامر الهی ولی امر خود ظهور منجی را به انتظار نشسته ­ایم.

   امروز به برکت اسلام، به برکت انقلاب اسلامى، به برکت بیدارى عمومى اسلامى، یک حوادثى در منطقه دارد اتفاق مىافتد. مطمئناً این بیدارى مردم به نتیجه خواهد رسید؛ همچنان که تا امروز، تا این ساعت، در نقاطى به نتیجه رسیده است. عزم مردم، ایمان مردم، آمادگى مردم براى فداکارى، هرچه بیشتر ادامه پیدا کند، احتمال پیروزى آنها بیشتر خواهد شد. این، آن چیزى است که استکبار، آمریکا و صهیونیستها نمیخواهند اتفاق بیفتد؛ نمیخواهند مردم ایستادگى کنند. آمریکا در این قضایا غافلگیر شد، ضربه به او ناگهانى وارد شد؛ صهیونیستها همین جور، دولتهاى مستعمرِ پرمدعاى اروپائى همین جور - اینها غافلگیر شدند - اما میخواهند هر جور ممکن است، بر صحنه مسلط شوند... مطمئناً این بیدارى چیزى نیست که تمام بشود؛ این حرکت مردم به سمت جلو چیزى نیست که به عقب برگردد. هر کارى بکنند، این حرکت نهایت خوبى دارد به نفع مردم و به زیان قدرتها. البته ملتها باید بهوش باشند، بدانند که دشمن کمینکرده است.

   با بیان رهبر معظم انقلاب بسیاری از سیاستمداران غربی فریاد بر آوردند که اینگونه نخواهد شد . اما چه زود وعده الهی محقق شد و کلام او به بهار نشست و موج بیداری وزیده شد تا انجا که این موج از سرزمینهای اسلامی فراتر رفته و کشورهای اروپای را نیز فرا گرفت. چرا که به گفته مرشد و رهبر عظیم الشان مان :

  امپراتورى نظامى و مالى و تبلیغاتى و سیاسى مسلط بر دنیا - یعنى شیطان بزرگ، آمریکا - با همهى توان، با همهى آنچه که در چنته داشت، به میدان نظام جمهورى اسلامى آمد، به میدان انقلاب آمد و خاطرجمع بود که انقلاب را به زانو در مىآورد. امروز بعد از سى سال، شما نگاه کنید ببینید چه اتفاقى در دنیا افتاده؛ آنها به زانو درآمدند. سیاست بسیار حساسِ تعیینکنندهى خاورمیانهاى آمریکا بکلى شکست خورده است؛ این را همه دارند مىبینند و همه به آن اعتراف میکنند. در فلسطین شکست خوردند. مزدوران و یاران و همپیمانان نزدیک خود را از دست دادند. یک روز فقط رژیم طاغوتِ فاسدِ پهلوى از دست آنها رفته بود؛ امروز رژیمهاى دیگرى از دست آنها رفتند یا در شرف از دست رفتنند بنابراین متزلزلند.امروز آمریکا در منطقهى غربى آسیا - یعنى همین منطقهى شمال آفریقا و منطقهاى که اسم آن را «خاورمیانه» گذاشتند - منزوى است. امروز اسلام در این منطقه زنده است. امروز جوانان با شعار اسلامى وارد میدان میشوند. یک روزى در سى سال پیش، چهل سال پیش، در همین کشورهاى شمال آفریقا، اگر کسى میخواست از انگیزههاى ملى و انقلابى حرفى بزند، به شعارهاى چپ متوسل میشد؛ امروز این حرفها دورافتاده است، این حرفها به زبالهدان تحویل داده شده است. امروز در این منطقه حرف رائج، سکهى رائج، سخن قاطع، اسلام است و قرآن. این، کم دستاوردى است؟ این همان چیزى است که وقتى انقلاب اسلامى پیروز شد، جمهورى اسلامى به نام اسلام و قرآن در این منطقه پرچم برافراشت، آنها به خودشان لرزیدند. گفتند ممکن است چنین چیزى پیش بیاید، لذا تلاش کردند که نگذارند؛ اما علىرغم آنها، امروز پیش آمده. جوانِ امروز ما دارد این را در مقابل خودش مىبیند.

   با توجه به اینکه خرداد ماه سر فصلی برای آغاز و برای اثبات بندگی و سر بازی برای ما است و با تمسک به نظرات مقام ولایت ما جوانان و افسران جنگ نرم با شناخت به موقع فضای سیاسی اجتماعی و درک مطلب از فرموده های رهبری سراپا گوش و متعهد به اجرای فرمایشات ولایت فقیه در عرصه سایبری همچنان کما فی السابق در سنگر ها آماده و آگاه ایستاده ایم تا ان شا الله بار دیگر اثبات کنیم که در پیشبرد امر الهی و ولایت هر لحظه جان فشانی خواهیم نمود.

  لذا جبهه وبلاگی غدیر بار دیگراز شما دوستان قلم به دست و وبلاگنویسان متعهد که بار ها در ایجاد موج های وبلاگی همکاری و همیاری فرموده اید در این موج وبلاگی "خرداد و موج بیداری " نیزدعوت بعمل می آورد تا در کنار یکدیگر فضا را با حرکت خدا پسندانه معطر سازید

  دوستان متن این پست را یا متون خود را در پست های وبلاگ خود قرار داده و دیگر دوستان را به شرکت در این موج دعوت نمایند
  نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  بیانیه واکنش قاطع وبلاگ نویسان ارزشی دراعتراض به حرکتهای جریان منحرف در استان فارس

  با پیروزی جبهه اصولگرایان که با خون دلها و مشقات فراوان نیروهای ارزشی و اصولگرا در استان فارس دکتر احمدی نزاد با رای بالایی انتخاب گردید. اما.. پس از آن متاسفانه شاهد بودیم که جریانی منحرف با برنامه ریزی های وسیع و حیف و میل بیت المال دست در کیسه خزانه مسلمین نموده و سکه ها ی کثیف را برای رسیدن به مقصود در همه جا پراکندند و اکنون...ضمن نفوذ در بدنه مدیریت ارشد استان فارس مضحک ترین بازیهای سیاسی را در حق استان فارس روا داشته اند. این بازیهای مضحک وبچه گانه از نظر ما فعالان حوزه سایبری و وبلاگنویسان ارزشی دور نمانده است .

  ما با در ک صحیح شرایط کنونی کشور ضمن ابراز حمایت و همبستگی با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز و پیوند میثاق با مقام معظم رهبری خواست های  خود را به شرح زیر بیان میداریم

  1. سجادی مدیر بی تجربه خام و مهره وابسته به مشایی در اسرع وقت عزل گردد

  2.رییس جمهور محترم در اسرع وفت نسبت به تعیین استاندار در حوزه خودشان و جایگاه استان فارس و بومی استان و درد آشنا و اگاه نسبت به مسائل استان اقدام نمایند

  3.از نمایندگان محترم مردم  استان فارس در مجلس شورای اسلامی توقع داریم نهایت تلاش و مساعی خود را در جهت عزل سجادی و انتخاب استاندار ولایی اقدام نمایند

  در پایان از امت حزب الله و بخصوص فعالان سایبری دعوت می شود برای نشان دادن اعتراض خود به تجمعات مردمی پیوسته و صدای اعتراض بر حق نیروهای حزب اللهی را در فضای سایبر منعکس نمایند

  لینکهای بیانیه در وبلاگهای دوستان ارزشی

  لینک در وبلاگ نیوز

    لینک در وبلاگ فصل انتظار

  لینک در وبلاگ کلام فارس

  لینک در وبلاگ عمو مشکات • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
     1   2      >
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان