سفارش تبلیغ
صبا ویژن 
 

اطلاعیه تکمیلی دوره آموزشی 3 روزه

به اطلاع کلیه عزیزانی که ثبت نام آنها به صورت تماس تلفنی به مرحله نهایی رسیده است  میرساند ، دوره آموزشی 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 89/11/27

در محل اردوگاه شاهد به آدرس : کمربندی قم - اراک ، جنب پمپ بنزین  آغاز می گردد.

قابل ذکراست دوستانی که تمایل دارند با وسیله های نقلیه ای که کمیته برگزار کننده برای آنها تدارک دیده است به محل آموزش اعزام شوند راس ساعت 22 شب روز سه شنبه 89/11/26 در میدان هفتم تیر تهران جنب مسجد الجواد (ع) حضور داشته باشته باشند در غیر این صورت کلیه اقدامات رفت و برگشت به عهده شرکت کنندگان عزیز می باشد.

لذا علاقه مندانی که در سایت ثبت نام کرده اند ولی به صورت تلفنی ثبت نام آنها نهایی نشده است تقاضامندیم از حضور در محل اردوگاه جدا خودداری فرمایند در غیر اینصورت از پذیرش دوستان در دوره معذوریم.

اساتید مدعو : حاج سعید قاسمی، سید مسعود شجاعی طباطبایی ، وحید جلیلی، محمدحسین صفارهرندی، حجت الاسلام طائب ، دکتر رامین و ...

 ادرس سایت شورای هماهنگی • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  به نام خداوند قادر متعال
  وَ نُرِیدُ أَن نَّمُن‌َّ عَلَی الَّذِین‌َ اسْتُضْعِفُواْ فِی الاْرْض‌ِ وَ نَجْعَلَهُم‌ْ أَئمَة‌ً وَنَجْعَلَهُم‌ُ الْوَارِثِین‌َ ؛(قصص‌،5) ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم‌
   
  امام خمینی(ره):

  ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می کنیم چرا که انقلاب ما اسلامی است و تا بانگ لا اله الا الله و محمدرسول الله بر تمام جهان طنین نیفکند مبارزه هست و تا مبارزه در هر کجای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم.
  (صحیفة نور، جلد 11، صفحة 266 تاریخ 22/11/58)


  در حالی که ظلمت تمام دنیا را فراگرفته بود نوری از ایران طلوع کرد و مردی آسمانی کلمه توحید را به بهترین وجه تعبیر کرد و به پا خاست. سربازان خود را از میان جوانانی که در ابتدای نهضت شیرخوارگانی بیش نبودند ،جست و اسلام را مطابق با حقیقت و آنطور که باید، تفسیر کرد.
  جریانات مبارزاتی برای سرنگونی طاغوت و پیروزی اسلام ناب به فرماندهی امام روح الله مسیر خود را از جریانات التقاطی و مقدس نما جدا نمودند و تفسیر اسلام نابی را که از درس های پیرمرادشان گرفته بودند، در عمل به نمایش گذاشتند.
  انقلاب اسلامی در حالی شکل گرفت که کمتر کسی فکر می کرد و گمان می برد که این حرکت مردمی مسلمانان ایران قرار است به انقلابی بزرگ تبدیل شود که امنیت و وجود مستکبرین جهان را بخطر اندازد.
  وحدت کلمه و ایمان مردم در کنار پیروی از مرجعی صالح منجر به تحولی نو و بدیع در تاریخ بعد از غیبت کبری شد.
  انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن سال 1357 به عنوان اولین حرکت برای گام بلند ظهور منجی بشریت به وقوع پیوست و بشارتی به تمام آزادی خواهان جهان داد.
  اما این تازه ابتدای ماجرای پر پیچ و خم مبارزه حق علیه باطل بود. مستکبرین عالم که تاب پیروزی مستضعفین را نداشتند به توطئه و دستاویز علیه آنان پرداختند.
  8 سال جنگ تحمیلی برای ملتی که هنوز تازه ابتدای راهی بلند و دراز قرار گرفته بسیار دشوار بود. بزرگترین جنگ قرن را مستکبرین عالم علیه نمایندگان مستضعفین جهان رقم زدند و امتحانی دیگر برای آنها شد و مجدد ملت از امتحان الهی سربلند بیرون آمد .
  خورشید پر فروغ رهبری و ولایت حضرت روح الله در 14 خرداد 1368 خاموش شد ولی میراث گرانقدرش یعنی ولایت مطلقه فقیه همچنان ادامه یافت و با انتخاب بحق و شایسته شاگردی از مرام و مکتبش شاخ و برگ دیگری از این شجره طیبه بوقوع پیوست.
  حصر اقتصادی ، توطئه های فرهنگی ، هجمه های سیاسی ، دروغ پراکنی های بین المللی ، بسیج مستکبرین برای از پای درآوردن این انقلاب و ... همه و همه در برابر ایمان مردم برای شکست طاغوت و زنده نگهداشتن نهضت و میراث امام روح الله ، هیچ بود.
  ملت ایران راهی را برگزیده بود که  نتیجه آن آزادی و رستگاری است و اتفاقا این هدفشان در تلاقی با خواسته مستکبرین عالم بود که هر روز نقشه و توطئه ای جدید برای مردم مستضعف جهان می چینند که آن ها را به استضعاف بکشانند.
  بحق تداوم انقلاب اسلامی ایران به حقانیت اراده و ایمان مردم و مخلصانه گذاشتن سنگ زیرین انقلاب توسط امام روح الله و تداوم رهبری شجاعانه و عادلانه آن یعنی امام خامنه ای برمی گردد که  قابل تشبیه به شجره ی طیبه ای است که متفاوت از دیگر انقلاب ها وتحولات سیاسی تاریخ جهان است.
   در سالگرد انقلاب اسلامی ایران همه ی مردم با وحدت کلمه همانند بهمن 57 بدون هیچ گونه جو سازی هایی به خیابان می ایند و با امام و انقلاب و رهبری تجدید پیمان می کنند  حضور بالای 80 درصدی مردم در پای صندوق های رأی و حماسه بی بدیل 9 دی در سال گذشته ورقی از این دفتر زرین است.
  و این همان نور ایمان است که خداوند در دلهای مؤمن مردممان قرار داده است که در هرزمانی پرده از رخ منافقین داخلی و مستکبرین دست چدنی می کشد و هوای فضای غبار آلود را صاف می گرداند.
  باید توجه داشت که انقلاب اسلامی در حال رخنه در تمام کشورهای منطقه و خصوصاً در کشورهای اسلامی است و ملتهای دیگر کشور ایران را و انقلابش را بعنوان الگو پذیرفته اند و حرکت های انقلابی در تونس و مصر و یمن و... شاهدی بر این مدعاست.
  بار دیگر 22 بهمن امسال نیز روزی است برای نشان دادن قدرت ملت ایران و تداوم راه آرمان هایی که امام خمینی آن را بنا نهاد و امام خامنه ای آن را ادامه می دهد.

  جبهه وبلاگی غدیر پس از دوسال ایجاد جنبش های سایبری اینک جنبش وبلاگی..22بهمن/انتفاضه مشرقین صدور انقلاب را پدید می آورد و از همه وبلاگنویسان و مخاطبین سایبری در نشر و تقویت این جنبش جهت همکاری دعوت بعمل میآورد.
  بیایید در سی و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و در اعلام حمایت و صیانت از ارزشهاى والاى اسلامى و انقلابى با ما چون همیشه همراه باشید و با قرار دادن لوگوى این جنبش و بیانیه آن فضاى سایبر را از فریاد وحدت انقلابی پر کنیم


  همچنین از تمامی دوستان صاحب قلم دعوت می شود که نوشته های خود پیرامون انقلاب اسلامی را تا قبل از روز سالگرد پیروزی انقلاب به جبهه معرفی نمایند که جهت اعلام در این جبهه قرار گیرد
  و من الله التوفیق
  جبهه وبلاگی غدیر
  لینک جنبش در سرویس های وبلاگی و خبری:

  لوگوی چهارگوش هم اکنون به تعداد یک میلیون بار نمایش در سرویس وبلاگهای پارسی بلاگ تا 22 بهمن

  زنجیره ی وبلاگی حامیان(به روز می شود ):    اویس ، ,وارث ، سحر علوی ، رضوانی ، دست به قلم1 ، جهادگر مجازی ، دست به قلم  2 ، ستاره ، یاوران مهدی ، حـامـی ولایـت تـا آخـر خـون  ، ســیب سـرخ حـامی ولایــت ، امیر علی ، وبلاگ مردان بی ادعا 2  ، وبلاگ مردان بی ادعا ,, وبلاگ هیئت قمربنی هاشم گنبد ، علی فغانی,,  بهداد  ،   فرزند خاک, ، gomnam  ،  حاج عمار افسر جنگ نرم  ،  اصحاب الحسین ان شاء الله ،  اللهم عجل لولیک الفرج ،  بی.سیم.چی (( اّ ) )، گُردآفرین ، ارزشی ها ، حباب هایی از حقیقت ، فصل انتظار ، منتظرین ، قلم سبز ، کلام وحی ، بوی عطر مادر ، منتظران المهدی عج ، امام کبیر و انقلاب اسلامی ، پرواز در آسمان رهایی , منتظران مهدی (عج) , ستیغ و نگاه ,عباس مهدوی , میهن من  ، اصلاح اصولی ، علی کریمی ,  یک مسلمان , افکار یک بسیجی دانشجو ، شجره طیبه • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان