سفارش تبلیغ
صبا ویژنبسم الله الرحمن الرحیم 

بیانیه جنبش پاسداشت حماسه یوم الله 9 دی

 در آستانه دومین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیرحسینی ایران اسلامی، جبهه وبلاگی و اعضاء همیشه بیدار و آماده عرصه جهاد و شهادت اعلام میدارد ، همچنان که در سال 88 ملت سلحشور ایران اسلامی با خروش و بیداری خود مقابل طغیان گران پست و خود فروخته ایستاده وبا سرکوب و کور کردن چشم نفاق پیروزمندانه به مسیر حق خود ادامه دادند ، ملت شریف وشهادت طلب ایران اسلامی دریوم الله 9 دی به جهانیان و بخصوص اربابان نظام سلطه و چند چهره فتنه گر سال 88 ، یک بار دیگر یادآوری کرد که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ آنها صف کشی کنند ، نخواهند توانست بر عزم و اراده و ارادت این ملت به دین و شریعت اسلام و رهبری ولی فقیه کوچکترین خدشه ای وارد کنند و چه بسا تمام قد در برابر فتنه آنها خواهند ایستاد . آری ملتی که در 9 دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد. و دربرخورد با فریب خوردگان پست فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء علیه السلام ، به رغم خواسته و تصور دشمنان چنانچه که دشنان در قیام عاشورا نتوانستند به مقصد خود برسند بار دیگر خون بر شمشیر پیروز گردید و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس از عاشورای حسینی بر همه خواسته های دشمن مهر (باطل شد) زده و بار دیگر چهره واقعی منافقان را افشا کرد و به زباله دان تاریخ فرو انداخت.چرا که مشعل حماسه حسینی هرگز خاموش شدنی نیست.

همچنان که رهبر و امام و مقتدایمان اینگونه فرمودند:

((این فتنه، صرفا منحصر به حضور عدهای افراد در خیابانها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای 9 دی هم، عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگاری را خلق کرد.

 نهم دی 88، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.))

دیدار اعضای ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی با رهبر انقلاب 1390/09/21

اکنون که با شنیدن خبر های خوش دستیابی به علوم و فنون راهبردی عزیزان و غیور مردان این سرزمین دشمن تاب و تحمل این همه موفقیت های فرزندان این آب و خاک را ندارد و به هر کاری دست میزند و لحظات آخر حضور ننگین خود را سپری میکند؛ وظیفه ماست که طبق خواسته ولی فقیه باید همواره در هر کجا با چشم باز و بصیر بر همه امور مسلط باشیم و حتی در فضای سایبر که جولانگاه جنگ نرم دشمن به حساب می آید را از وجود خود و از روشنگری های خود عطر افشان نماییم. و به همه بفهمانیم که ما همواره پیرو دین و شریعت و آماده جانفشانی پشت سر امام و مقتدای خود حضرت آیت الله سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) هستیم.

به امید پیروزی جبهه حق بر باطل و رسوایی عالم گیر فتنه گران شرق و غرب، مابر بیعت خودو بر پیمان سربازی در نبرد همیشگی حق علیه باطل ، به فرماندهی امیر و امام قافله صبر و بصیرت تا ظهور منجی ، پای فشرده و از حضرت باریتعالی ، توفیق اتصال به این خدمت را خواستاریم .

ازدوستان جبهه وبلاگی غدیر و اعضاء همیشه آماده دعوت میشود در هر چه باشگوه تر برگزار شدن یوم الله 9 دی بنر ومتن بیانیه و یا مقالات و متن های ادبی ؛عکس؛طرح و پوستر های محتوایی 9 دی را در وبلاگها و وبسایت های خود کار کرده و به جبهه با(( لبیک یا خامنه ای)) اعلام فرمایید تا ثبت نام شما صورت گیرد. لبیک های عمار های سید علی را می توانید در همین پست مشاهده فرمایید.

 ان تنصروالله ینصر کم و یثبت اقدامکم

 بیانیه جنبش پاسداشت حماسه یوم الله 9 دی

برای حمایت و پیوستن به اعضاء جبهه

این تصویر را با استفاده از کد زیر در

وبلاگ یا سایت خود نسخه برداری کنید :

1.  سایت رجا نیوز
2. پایگاه فصل انتظار
3.   عمار نامه
4. حریم  یاس
5. سرویس پارسی بلاگ
6. باشگاه خبرنگاران
7. هم وبلاگی
8. سایت مرصوص
9. وبلاگ راز آتش
10. 9دی بیرق حسین بر  افراشتیم
11. یگانه امام علی
12. پیشوا نیوز
13. اسلام در اروپا
14. وبلاگ آلا
15. بسیج بصیر
16.سایت قرانی ایکن
17. وبلاگ نیوز
18.تفحص شهدا
19.  تازه ها
20.  نوشتارهای مسعود شفیعینو
21. عمو مشکات
22. جام نیوز


 • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]

  انتشار نخستین ویدئو ازمحمد نوری زاد در زندان اوین

  نخستین ویدئوی ارسال شده از محمد نوری زاد از زمان بازداشت تا انتشار نامه چهاردهم به امام خامنه ای در زندان اوین / فیلمی که می بینید مروری است کوتاه بر زندگی موجودی که آخرین تلاشهایش را برای مطرح شدن به هر نحو انجام می دهد/ولیکن حیف که هرگز مطرح نمی شود....!
   
 • کلمات کلیدی :

 • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  جنبش عدالتخواه دانشجویی در بیانیه‌ای از تمام مجموعه‌هایی که این اتحادیه دانشجویی را در راه برگزاری هرچه بهتر برنامه حلقه انسانی استقامت در مقابل مستبکرین یاری نمود تشکر کرد. متن نامه و به همراه لیست مجموعه‌های همراهی کننده بدین شرح می‌باشد:
  بسم الله الرحمن الرحیم
  استقامت در برابر مستکبران و زور گویان همواره سرلوحه کار پیامبران الهی و رهروان صدیق آنها بوده و هست. کم نیستند بزرگ مردان و بزرگ زنانی که در طول تاریخ در راه حفظ استقلال ، آزادی ، انسانیت ، شرافت و کمال انسانی از جان و مال خویش گذشتند و عاشقانه به دیدار معبود شتافتند. انقلاب اسلامی ایران هم از همان ابتدا راه مبارزه با هرگونه ظلم و جور را سرلوحه کارش قرار داد و امروز به لطف خدا پس از گذشت سه دهه از آن ، با طی فراز و نشیب های گوناگون به راه پر صلابت خویش در مبارزه با استکبار جهانی ادامه می دهد.
  «حلقه انسانی مقاومت در برابر تهدیدات مستکبران» که در روز عید بزرگ غدیر با حضور پرشور جوانان انقلابی و مومن این سرزمین برای پاسخ به یاوه گویی های مستکبران حول تاسیسات یو سی اف اصفهان برگزار گردید نیز قطره ای بود از صلابت و شکوه مردمانی که بر مسلسل های ایمان تکیه کرده اند و راه پر افتخار آزادی و سرافرازی را می پیمایند. جهان بار دیگر مات و مبهوت فریاد های «هل من مبارز» فرزندان معنوی روح ا… گشت و از جان گذشتگی سربازان سید علی را در راه آرمانهای بزرگ انقلاب  نظاره گر بود. ما بدون شک انقلابمان را به دنیا صادر خواهیم کرد و همگان خواهند دید آنروزی را که اسرائیل و تمام مستکبران عالم از صفحه روزگار محو خواهند شد و این امت اسلام است که قله های جهان را فتح خواهد نمود.
  جنبش عدالتخواه دانشجویی بر خود واجب می داند تا از حضور پر شور و خودجوش  فرزندان مومن و انقلابی کشورمان که از اقصی نقاط این سرزمین پاک و پرصلابت خود را به یو سی اف اصفهان (نماد استقامت ملت ایران ) رساندند و با حضور خود به پیام مقام معظم رهبری که فرمودند: “هر کسى فکر تجاوز به جمهورى اسلامى ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده‌ى دریافت سیلى‌هاى محکم و مشتهاى پولادین کند.” لبیک گفتند صمیمانه تشکر و قدر دانی به عمل آورد. به امید آن روزی که با ظهور عدالت گستر گیتی همگان به روشنی ببینند وعده حق خداوند را که فرمود (( و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین))
  گروهها و تشکل هایی که در این جمع به یادماندنی حضور داشتند:

  نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  طراح قالب سـرافـرازان