سفارش تبلیغ
صبا ویژن((بسم الله الرحمن الرحیم))

یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ 

می خواهند نور خدا را خاموش کنند اما خدا اراده کرده این نور کامل شود و کامل خواهد شد هر چند کافران خوش ندارند

{ سوره صف آیه 8}

و اکنون که فریاد الله اکبر امت اسلامی در تمامی بلاد مسلمین  به گوش میرسد  استکبار جهانی که خود را بیشتراز هر زمانی دیگر در شروف نابودی و از هم پاشیده گی می بیند ، دست به هر عمل زشت و نفرت آوری میزند تا مگر بتواند چند صباحی دیگر بر مسند قدرت و بر مرکب ظلم خویش بتازد .

استکبار جهانی بارها و بارها پروژه ننگین دین ستیزی را به شکلهای متفاوت بکار گرفته است تا مگر دین مبین اسلام که رمز پیروزی مظلومین و آزادگان جهان است را در چشم دیگر ادیان زشت و موهوم نشان دهد،اما غافل از اینکه هر بار خود و چهره منحوس خود را به جهانیان نشان داده و بیش از پیش درقلوب و دیده گان مردم جهان منفور تر شده است.

فضای اینترنت که چند سالی به این قصد موهوم دشمنان دین و اسلامیت راه اندازی شده است بر سرعت مرکب این دشمنان افزود اما غافل از اینکه این راه نیز چونان بقیه راههای غلط و شیطانی ایشان به مقصد نابودی خودشان منتهی خواهد شد.

این روزها درشبکه های اجتماعی که درفضای اینترنت به قصد ضربه زدن بر پیکره دین؛ راه اندازی کرده اند شاهد رواج توهین ها و دروغها و نسبت های زشت و ناروایی که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد هستیم.استمراراین نوع بی عدالتی ها و تفکرات زشت و ناپسند دشمنان ؛بر ما تکلیف  میدارد که حد اقل درجهت روشنگری و حقیقت نگاری گامی بر داشته شود.توهین به قرآن وپیامبر وائمه هدی ورهبران دینی اسلام از همین برخورد های زشت استکبار و ایادی اش می باشد. که اخرین این هتک حرمت ها در این فضا توهین به ساحت مقدس امام هادی علیه السلام بوده که با اعتراض و واکنش تعداد زیادی از مسلمانان حاضر در این فضا و بیرون از این فضاروبرو گردید.

از این جهت جبهه وبلاگی غدیر نیز همانند دیگر دوستان و کاربران این عمل مذبوهانه دشمن را در هتک حرمت ارزشها و مبانی دین اسلام رامحکوم کرده و در این بیانیه انزجار خود را از این نوع اعمال اعلام می دارد همچنین بر خود و دیگر دوستان فعال در این عرصه تکلیف میداند تا ضمن محکوم کردن این گونه اعمال در راه تبیین و تعریف و رو شنگری دینی در این فضا گامهای بلندی را برداشته تا ان شا الله دشمنان دیگر نتوانند دست به چنین اعمالی بزنند .

وَ کانَ حَقّاً عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین

جبهه وبلاگی غدیر  • کلمات کلیدی :

  • نوشته شده توسط :جبهه وبلاگی غدیر::نظرات دیگران [ نظر]
    کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
    طراح قالب سـرافـرازان